2737
2739

جاریم یه انسان دروووو به تمام معناست اینو بگم من به پوشش کسی کاری ندارم چون خودمم یه انسان آزادم با پوشش دلخواهم

۲۴ ساعتی به همه تیکه میندازه ،دو بهم زن ،یه حرف یا آتو از کسی بگسره آبروشو همه جا میبره 

همسر من یه عمو داره که هم خیلییی پولدارن هم فوووووق مذهبی تو عروسی ما بنابر دلایلی نبودن 

جاری تو عروسی من با لباس دکلته جلوی همسرم قر میداد (به خودش مربوطه) تو هر رقص من میپرید سن که بگه منم هستم

این عموی همسرم با اهل بیتش دعوت بودن خونه مادرشوهرم حالا جاریم جلوی اینا از رو شلوار دامن پوشید از روی اونا روسری بعد چادر ،ساق بند و....تسبیح دستش گرفت الکی صلوات فرستاد هی قربون صدقه اونا میرفت قربون صدقه منو مادرشوهرم میرف که به قران در حالت عادی عین سگ پاچه همه مونو میگیره با رفتاراش داشت میرفت رو مخم

منم به به زن عمو و دخترعمو و عروسون گفتم بیاین فیلم عروسی مارو بینین ادامه شو بیاین بگم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جاریمو میگن رنگش پرید هی بمن میگف ضربان قلبش میره بالا هی میگفت توروخدا هرجا من هستم بزن بره

تو فیلم از اول عروسی تا اخر عروسی با دکلته و بدون روسری جلوی مردا قر میداد بعد منه عروس لباسم کاملااا پوشیده

اینا رو میگین دستشون جلوی دهنشون  بود یه چشمشون به فیلم بود یه چشمشون به اینه با حجاب مومن بعد تو یه قسمت فیلم من با پدر و همسرم میرقصیدم دقیقاااا بی حجاب پرید وسط با پدر و همسرم برقصه

هی زیر لب بهم یه چیزی میگفتن

2728

جاریم خییییس عرق بود صورتش قررررررررمز شد 

دیگه زن عموی همسرم برگشت بهم گفت شما عروس بودی لباست خیلی پوشیده بود

جاریمم الکی گفت همسر من پثل برادرشه اینام پوزخند زدن

2740
تو یه قسمت رقص و من و مادرشوهرم بود مجال نداد دوتایی برقصیم اومد وسط عروس عموی همسرم برگشت گفت متاسف ...

فقط ی سوال این عمو ک انقد مومن چطور حاظر شد نگاه این فیلم کنه وقتی میدونه زن ها امکان داره روسری نداشتهدباشن

2706