2733
2739
عنوان

مامانم همش میگه دعا کردم به گریه و التماس بیفتی بعد شوهر کنی

| مشاهده متن کامل بحث + 282 بازدید | 35 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2740

برات ۱۰۰ صلوات میگم

لطفا دعا کنید شرمنده پدرومادرم نشم و هرچه زودتر برم سرکار و بی‌پولی نکشم🤲🏻😔اونا چشم امیدشون به من هست.🙏🏻🤲🏻💚 من باید زود درسم تموم بشه تا کمک خرج خانوادم بشم.💚اسفند۱۴۰۳ دفاع کنم🤲🏻.ممنون میشم اگر برای موفقیت تحصیلیم دعا کنید💚🌹لطفا دعا کنید از خطا به دور باشم🤲🏻💚من روزهای سختی میگذرونم با دعاهاتون خوشحالم کنید لطفا🙏🏻😔

امیدوارم بهترین ازدواجو داشته باشی ، مامان هم فقط به خدا بسپار ...

در جواب حرفاشون بگو راضی‌ای دشمن شاد بشیم؟ اسم چند نفر که خیلی باهم بدن رو بیار و بگو اینها پشتمون بگن دخترش همچین ازدواجی داره؟

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
امیدوارم بهترین ازدواجو داشته باشی ، مامان هم فقط به خدا بسپار ... در جواب حرفاشون بگو راضی‌ای د ...

گریه ام میگیره بحث کنم😓

حرف زدم چندبار ک‌دلت سیاه نباشه یکم انرژی مثبت بده و...

ولی مسخره ام میکنه که عووو چقد با کلاسی چقد ادعات میشه ....

2706