2733
2739
عنوان

کسایی که از کنکور شکست خوردید درچه حالید؟الان چی کار میکنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 17 پست
مثلا چه شغلی آخه؟ هنرکه درامد ندارن

تصویرسازی دیجیتال درآمدش عالیه،حسابداری، آرایشگری، زبان وووووووو. جستجو کن همینجوری نشستی غمباد گرفتی تو فکر رشته های برتری؟ الان میکروبیولوژی هم بخونی راحت میتونی اپلای کنی از ایران بری برا ارشد. یا رشته های مهندسی بخونی بدون کنکور برا ارشد معدلت بالای 16 باشه ارشد بورس میگیری میری از ایران. هر دانشگاهی هم فرق نداره. نشستی چندسال بعد تاپیک زدی اونا که شکست خوردن؟ آدم از افکار محدود و بسته خودش شکست میخوره که فکر میکنه اگه رشته تاپ نرفت دیگه زندگی تمومه. فکرت خیلی بسته است. بعد 30 سالگی میفهمی چقدر زندگیتو الکی سوزوندی

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون
تصویرسازی دیجیتال درآمدش عالیه،حسابداری، آرایشگری، زبان وووووووو. جستجو کن همینجوری نشستی غمباد گرفت ...

درست میگید ولی اخه فکر میکنم برای اون‌رشته ها آفریده شدم .بهشون علاقه دارم ... 

متولد ۷۷ نیستم 😊همینطوری نوشتم سنم یه چندسالی بالاتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درست میگید ولی اخه فکر میکنم برای اون‌رشته ها آفریده شدم .بهشون علاقه دارم ... 

خب تو یه دور باطل گیر کردی یا باید تمومش کنی بری سراغ راهی که شدنیه یا پای تصمیمت وایستی وگرنه عمرت تموم میشه

انقدر بدم میاد هرچی میشه هی نی نی یارو صدا میکنید. متنفرررررم. گزارش زن های همیشه در صحنه هم دلم میخواد تک تیر بزنم بهشون