2737
2734
عنوان

جایی که نمی‌شناسین چطور میرید؟

114 بازدید | 14 پست

مراسم شام ختم یکی از فامیل های دور بابامه. مامانم چون میتونه بره. بابام گفت تو میای به جاش. (من کلا از رفتن پیش آدمایی که نمیشناسم یا جایی که دعوت نیستم خوشم نمیاد) دلم سوخت گفتم بابام تنها اونجا. گفتم باشه میام. اما الان متوجه شدم احتمالا زن عمو ام هم نمیاد. و شاید مجلس جدا باشه. بابام گفت اگر جدا باشه بیا پیش خودم تو مردونه 😐

از طرفی چون گفتم میام. نمیخوام بزنم زیرش. از طرفی اگر زن عموم نیاد هم صحبت ندارم. حوصله ام سر میره. از طرفی هم میترسم جدا باشه و جدی جدی منو ببره تو مردونه 

چیکار کنم؟ 

اگر رفتم اونجا چجوری سر خودمو بند کنم میون آدمایی که نمیشناسم 

من کلا آدم معذب هستم 

‏‏‏مرا به حال خویش رها کنید، من در اعماق وجود خود در حرکتم... ️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

هیچی همون بچسب به بابات چاره ای نیست

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101

مادرم ی بار گفت بیا تا خونه فلانی باهام بیا عید دیدنی بعد دیدم من و قال گذاشته خودش رفته جای دیگه اصلا متوجه نشدم فکر کن بین ی جمعیت گیر افتادم هیچوقت کارشو یادم نمیره ی لحظه حس کردم نفسم قطع شد😂(خونه همسایه بغلی رفته بود)

2738
جایی ک اذیتی نرو وظیفتم نیست بری پدرت میره کافیه

من به خاطر بابام دارم میرم. اما اینکه خانواده بابا نمیان. چون تنها هستم کمی ناراحتم. من فکر میکردم عمه هام و زن عمو باشن 

‏‏‏مرا به حال خویش رها کنید، من در اعماق وجود خود در حرکتم... ️
2706