2733
2734

ن بابا

مبارکت باشه

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نه حیف نیست خوب اگه نمیخریدی چی میپوشیدی توعروسی 

نگهدار بعدا بازم بپوش 

مبارکت باشه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2738

نه که حیف نیست 

من ۱۷۰۰ دادم واسه تولد دختر داییم یه دامن نیم وجبی چرم خریدم

تو خوب خریدی لباس مجلسی ۲ تومن اونم واسه عروسی

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
خیلی حیفه برای یک شب

این چه طرز فکریه؟؟؟ 

خوبه صاحب مجلسم بگه حیف ۳ میلیون پول شام و میوه شیرینی که واسه خانواده شما بدم؟!

پول خرجتون کردن که دعوتتون کردن بعد شما اندازه یه لباسم نمیخوایین ارزش قائل باشین؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)
2706