2737
2734

پریشب عروسیشون بود الان یهفتس ما داریم اهنگ اینارو تحمل میکنیم با صدای بلند تازه سر صدای بچها ماشینا که با صدای بلند اهنگ میزارن میان تا روز عروسیشون میگفتیم عروسیه عب نداره چند روز تحمل میکنیم ولی الان دو روزم از عروسی گذشته تمومی نداره سرم داره میترکه از صدای اهنگ ماشینا موتور سوارا میان هی گاز میدن 

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ندید بدیدن

بخدا یساعت مادرم اینا امدن میگفت چیکار میکنید چند روزه من سرم ترکید یعنی از همه بدتر صدای موتور سواراس هی راه ب راه گاز میدن 

2738

این دیگه عروسی نیست کارناواله  

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
وا مگه چند روز عروسیه یه شبه دیگه چرا یه هفتس میخونن

چمیدونم شبو روز نداریم دیشب تا ساعت ۴ صدای اهنگشون میومد

ما تقریبا هررررررر شببببببببب از چندتا خونه اونورتر که دقیقا نمیدونم کجاست و یا پشت خونه  و چند تا عقب تره

چون منشا واقعیش رو پیدا نکردم صدای ارکس اگ درست نوشته باشم املاش رو داریم

واقعا بعضی وقتا روانی میشم

نمیدونم اینا تمرین دارن

اینا کلاس دارن

اینا چی مرگشونه که هرشب از حدود۹تا۱۱ و۱۲ فقط میزنن

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
ما تقریبا هررررررر شببببببببب از چندتا خونه اونورتر که دقیقا نمیدونم کجاست و یا پشت خونه  و چند ...

منکه بخدا دیگه مغزم نمیکشه فکن تا ساعت ۴ صدای اهنگ بعدش جارو برقی روشن میکنن خدافظ خدافظ صدای گریه بچهاشون 

2706