2733
2734

ما تو یه ساختمون با مادرشوهرم زندگی می‌کنیم

امروز شوهرم رفت با تور گردشگری بیرون و نمیاد تا فرداشب

مادرشوهرم اینا قرار بود برن باغ با خانواده

گفتم اگه جامون نشد اسنپ بگیرم برم باهاشون حوصلمون سر نره.آخه مسیرش یکم دوره و تاریک تنهایی میترسم با اسنپ برم.گفتم با ماشین همراهم باشن که خیالم راحت باشه

الان با کمال تعجب دیدم برادرشوهرم اومد دنبالشون بردشون اونا هم هیچی نگفتن.درو قفل کردن و رفتن

بچه‌هامم نشستن گریه میکنن که ما دوست داریم بریم

یعنی چون شوهرم نیست دیگه جزوشون حساب نمیشیم؟؟؟؟

لعنت‌به مادرشوهرم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏

با خانواده منظورم همه خاله ها و دایی های شوهرم و برادرشوهرم

شدیدا به دعاهاتون نیاز دارم.از وقتی که منو دادن به شوهرم همش میگه ندارم.بچه‌هام دارن با حسرت چیزای ساده بزرگ میشن.همه پس اندازمو گذاشتم رو یه حرفه و آموزش میبینم.دعا کنین برام تو کارم موفق بشم و به درامد خوبی برسم🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چ نامردن

به نظرت برگشتن به روش بیارم؟

2740

چقد عقده ایی عب نداره اگر پول داری شب بچه ها تو ببر رستوران و پارک شبم فیلم دانلود کن خوراکی بگیر بخورین 

یک نظر دیدم و تاوان دو عالم دادم                                      بی تو نفس کشیدنم عمر تباه کردن است                               گدایی در عشقت به سلطنت نفروشم                                   در تماشای تو قانع نشوم من به دو چشم                              مائیم و تو ای جان که جگر گوشه ی مایی                                                                                         ؛شهریار؛
زنگ بزن گوشو بده بچه هات به شوهرت بگن

زنگ زدم بهش آنتن نمی‌داد

همه رفتن عشق و حال بچه‌های من بشینن گریه کنن

2706