2737
2739
بچه ها میشه بیاین بگین؟ چرا کسی نیس؟ هیشکی حامله نیس؟ نرفتین سونو؟؟؟؟😕

حامله ام ولی نرفتم ن ان تی ن انومالی

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

با این حساب دور و بر یه تومن میشه راحت

یک و هشتصد آزاد شیراز

اما من دفترچه داشتم ۱ تومن شد

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
2731
حامله ام ولی نرفتم ن ان تی ن انومالی

چند سالاه؟

من ازترسم دو تا انتی و دو تا غربالگری و یه سل فری دادم🤪🤪🤪تازه دکتر گفت سل فری رفتی غربالگری دوم نمیخواد من اصرار کردم نوشت

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چند سالاه؟ من ازترسم دو تا انتی و دو تا غربالگری و یه سل فری دادم🤪🤪🤪تازه دکتر گفت سل فری رفتی ...

۳۰

فقط 9 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا خودت کمک کن 
2740
سونو آنومالی دوستم یه هفته قبل رفت ۱۸ هفته هزینه اش ۵۵۰ بود کرمان

سلام مطمعنین انومالی بود؟؟؟ کجا رفتن؟؟ من دیروز رفتم پیش دکترمحمودی یک میلیون و دویست شد

فقط 16 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بابت همه نعمتایی که بهم دادی💜👨‍👩‍👧‍👦خدای مهربونم اول از همه ازت میخام که خانواده م همیشه سالم و سرزنده باشه....💌...خدایا میشه صلاحمونو با خواسته دلمون یکی کنی😊...خدای قشنگم میشه مام خونه دار شیم؟؟ یه خونه نقلی برا خانواده چهارنفرمون😍...بعد بتونیم یه باغ بخریم پر درختای میوه 😋که از بچگی ارزومه....  خدای مهربونم تو که بهم نظر لطف کردی و از دریای سخاوتت یه همسر خوب و یه دختر ناز و یه تو دلی بهم دادی، میشه خیلییییییم مراقبشون باشی؟؟ اخه نفسم به نفسشون بنده ❤🥺🥰...                  میشه حالا که لطف کردی امضامو خوندی برا عاقبت بخیری خانوادم و خانوادت رسیدن به آرزوهام،همچین سلامتی و تعجیل در ظهور امام زمان(عج) یه صلوات بفرستی😊💜