2733
2734

زعفرونی؟

‌‌آرامش است عاقبتِ اضطراب ها💎✨سلنوفیلیا(کسی که عاشق و دیوانه ماهه و با دیدن ماه آرامش میگیره)وقتی تو دعوا بهت میگم ریپ نزن لطف کن نزن چون اصن باز نمیکنم پیامتو خودت ضایع میشی. مرسییییییی.اه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پیازاتو کاراملی کن 

پیازو با شعله خیلییییی کم درشو بذار روغن بریز سرخ شه ۱ ساعت اینا بعد مرغا رو تو یه تابه دیگ با زرد چوبه و فلفل سیاه سرخ‌کن قشنگ خونابه های توش بزنه بیرون 

بعد مرغتو اضافه ب پیازت کن زردچوبه زعفرون بزن فراوان 

نمک فلفل بعد اب کم بریز 

بذار بپزه

خدایا دستمو بگیر….🖤
2731

من سرخ میکنم داخل تابه دو طرفه زعفران ابلیمو میزنم پیاز سرخ شده هویج اینا کنارش میریزم ی کوچولو آب . خودش با اب خودش میپزه .مزه جوج میده

ترکیب رنگ مو خواستی تاپیک رنگ مو رو ببین و سوال کن

پیاز سفید باشه حتما حدودا ۵.۶ تا بزرگ  قره قروت یا اب نارنج هم بریز ک مزه شیرینی پیاز رو بگیره بنظر من مرغارو اول یکم اب بریز تا ی کف ازش بیرون میاد اونو بریز دور بعد یه تفت ریز با روغن و زردچوبه و فلفل سیاه بده ..

بعد پیازارو خلالی خورد کن بزار کف قابلمه مرغای سرخ شده رو بزار روش پیاز خودش انقد اب میندازه ک اصلا ب اب نیازی نداری ..

توش الو هم بریز یدونه طعم دهنده مرغ هم بریز .. دیگه بقیه چیزارم طبق زائقه خودت بزن بهش

با زردچوبه و پیاز زیاد

‌پیازو بذار کاراملی بشه بعد زردچوبه بزن و مرغ هم با اون تفت بره ، بعد که یکم سرخ شد یک لیوان آب جوش بریز درشو ببند بذار بپزه ، زعفرون و سیر و فلفل دلمه ای هم من میریزم

2738