2733
2739
عنوان

بعضیا تو اشغالدونی زندگی میکنن ولی تو اجتماع مثل فرشته ها میان

| مشاهده متن کامل بحث + 742 بازدید | 40 پست
یعنی نیردی خدماتی نگرفته بودن که خونرو تمیز کنه تحویلتون بده؟  ت حالا تو چرا داری خودککشی میک ...

نه نگرفته بودن من اصلا فکر نمیکردم اینقدر کثیف باشه چون از فامیل دستمون رسیده وگرنه حتما یه پولی کنار میزاشتم واسش همه پولام خرج اثاث کشی و فرش و رنگ اینا کردم 

ماهم همینه سوالمون این خیلی جالب یجورایی مفت نشسته بودن حتی برای تشکر هم خونه ای که سالم تحویل گرفتن ...

🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

به شب نشینی خرچنگ های مردابی چگونه رقص کند ماهی زلال پرست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه کی موقع تحویل خونه نیروخدمات میگیره  والا تو عجیب تری

منظورش این  بود تمیز میکرد تحویل میداد که اینجوری ابروش نره

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه ازتون خواهش کنم برای سلامتی مادرم دعا کنید حتی فقط در حد یک صلوات  مادرم خیلی سختی کشیده رنگ خوشی ندیده  و توی زندگی من هیچی برای من با ارزش تر از مادرم نیست هر کی برای مادرم دعا کنه منم برای آرامش زندگیش و رسیدن به تمام آرزو هاش دعاش میکنم😚اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجه  تیکر تولد دو سالگی پسر عزیزم هست مادرت قربون چشمات بشه😍😍😍😍
عزیزم هیچ ربطی به خود رسیدن نداره ادمی که کثیف زندگی میکنه عادت داره به کثیفی اطرافش مریض و بیماره . ...

میدونم ربطی نداره برام عجیب بود نمیدونم چجوری منظورم بگم مثلا اگه تو جمع هم کمتر به خودش میرسید ادم اینقدر از وضع زندگیش تعجب نمیکرد

2728

یعنی چی؟ خونه رو تپیز تحویل گرفتی باید تمیز تحویل بدی! وقتی مستاجر وقت تمیز کردن نداره باید نیروی خدماتی بگیره! حتما شما هم یکی هستی مثل مستاجر استاتر!

یعنی چی؟ خونه رو تپیز تحویل گرفتی باید تمیز تحویل بدی! وقتی مستاجر وقت تمیز کردن نداره باید نیروی خد ...

ازکجا میدونی تمیزتحویل گرفته؟ ماهرچیم باشیم پاچه نمیگیریم.توهینم نمیکنیم

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲

تو فرض کن خونرو از فامیل گرفتی تر تمیز و سالم و مفت چند سال نشستی خونه دار شدی الان بلند میشی میری خونه خودت نفر بعدیم از فامیل حداقل برای ابروی خودتم که شده تمیز میکنی دیگ

نه نگرفته بودن من اصلا فکر نمیکردم اینقدر کثیف باشه چون از فامیل دستمون رسیده وگرنه حتما یه پولی کنا ...

خیلی سخته من خودم هرجا نشستم  علاوه بر اینکه خودم رسیدگی میکردم یعنی هر ۳ ماه یکبار نظافت کامل دارم بلند که میشم اثاث و بردم نیروی خدماتی میگیرم خونه رو تمیز میکنه تحویل صاحبخونه میدم 

صاحبخونه چه گناهی کرده خونه دسته‌گلش و بده و به قول تو آشغالدونی تحویل بگیره

2738
ازکجا میدونی تمیزتحویل گرفته؟ ماهرچیم باشیم پاچه نمیگیریم.توهینم نمیکنیم

بعید میدونم عزیزم! چون من یه کامنت گذاشتم شما ریپلایی کردی و توپیدی به من(پاچه گرفتی به قول خودت) که کی اینکارو میکنه! 

مطمیئن باش تمیز تحویل گرفتن 

تو فرض کن خونرو از فامیل گرفتی تر تمیز و سالم و مفت چند سال نشستی خونه دار شدی الان بلند میشی میری خ ...

ارهه اره حق باتوعه. من فکرکردم دوتاتونم مستاجرین.براهمین گفتم 

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
چجوری زندگی‌می‌کردن پس😐

اینها همه اش بیرون در حال خوشگذرونی هستند وقت نمی کنند بع خونه و زندگی برسند!،

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
ماهم همینه سوالمون این خیلی جالب یجورایی مفت نشسته بودن حتی برای تشکر هم خونه ای که سالم تحویل گرفتن ...

خواهراین زرنگ بوده تمیزنمیکرده که وقتی کسی ازبنگاه میخوادبیادخونه روببینه پسندنکنه که توهمچین آشغالدونی ای زندگی کنه😂😂توچقدرررر ساده ایییی

دقیقا شوهرمنم تویه شهردیگه یه جای کوچیک بااجاره ی خییییییییییلی ناچیزاجاره کرده هرچی بهش اصرارکردم بزارسرامیک وکاشی کابینتاروتمیزکنیم ازچرک وکثیفی پاک بشن نزاشت که نزاشت  گفت فک میکنی من نمیتونم اینجارویه دستی بکشم دیوارارو گچ بزنم تمیزکنم ؟ اگه ازینکاراکنم هرروز ازبنگاه یکی میادواسه دیدن خونه   اینام که شهری ان(منظورشهربزرگ که کلاس دارن)ببینن آشغالدونیه نمیان توهمچین جایی زندگی کنن. منم سالهاهمینجامیمونم صاحبخونه فکربیرون کردنمو نمیکنه😑

خلاصه که راس میگفت زن صاحبخونه که اومده بودبه همه چی گیرمیداد یعنی اگه میدونست یکم خوردوخوراکمون بهتره میرفت شوهرش میگفت اینادستشون به دهنشون میرسه اجاره خونه رو زیادکن.😑😑خلاصه که معمولا ازقصده گاهی اوقات

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم دیدم بیرون بوی ادکلنش مستت میکنه و اینقد باکلاسه روت نمیشه کنارش رد بشی یبار با دعوتش رفتیم خونش خداشاهده هیچوقت یادم نمیره کف پات میچسبید ب زمین ظرفای کابینت همه چربی و...

2706