2733
2739
عنوان

زن با سیاست به چه زنی میگن؟

183 بازدید | 15 پست

من بنظر خودم سیاست دارم اما نمی دونم واقعیه یا کیکه 😂

من هم خانواده خودم هم با خانواده شوهرم ارتباط خوبی دارم نه زیاد صمیمی که ازم سواری بگیرن نه اینکه خودم دور بگیرم که اصلا بود و نبودم فرق نکنه شوهرمم هر وقت که مشکلی پیش میاد منطقی با هم راجبش حرف می‌زنیم و برطرفش میکنیم بچه هامم خداروشکر خیلی مودب هستن اینو خودم نمیگم کلا هر کی میبینه میگه ماشاالله چ بچه های منظم و مستقلی داری هم باهاشون رفیقم هم لوسشون نکردم محل کار و باشگاه که میرم رفیق خیلی صمیمی ندارم ولی ارتباطم خوبه باهاشون یعنی در حدی که هوامو دارن اونجا البته من اونا رو اصلا به مسائل زندگیم وارد نمیکنم هیچ وقت با هیچ کس درد دل نکردم تنها درد دلم با خدا هست مخصوصا بعد نماز صبح که آرامش خاصی داره میشینم با خدا حرف میزنم گریه میکنم آروم میشم هر صبح یک صفحه قرآن میخونم خیلی به آرامشم تو طول روز کمک می‌کنه 

شما بگید خانم با سیاست چه جوری هست؟ من یه خانم با سیاست هستم؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله هستی

من خیلی وقته دیگه کنکوری نیستم.. لطفا تو تاپیکای مذهبی و چله تگم کنین😁خدای بزرگم،الهی قربونت برم میشه اول سلامتی و آسودگی مامان و ابجیامو ببینم بعد بمیرم؟ میشه مامانم سلامت و خوشحال باشه و آبجیمم بتونه راحت جدابشه و با بچه های نازش خوشحال و سالم زندگیشونو بکنن؟ تنها خواسته مهمم از خدا همینه🤍🥲الان که تااینجا خوندین، میشه برای شادی روح بابای تازه فوت شدم یدونه صلوات بفرستین؟مادرمون، حضرت زهرا نگهدارما و ایرانیا باشه🌟🤲
2731

زن مکار 

که دلش پر از چیزای بد و کثیفه .  دروغ و ...‌‌

این سیاسته ‌.

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2740
بله ..البته حتما شوهرت آدمه وگرنه سیاست میاست سرش نمیشد

دقیقا همیشه خدا رو بابت اینکه زبون نفهم نیس شکر میکنم چون بابام رفتارش بده هیچی روش اثر نداره همیشه میگم خدایا شکرت که شوهرم ساده اس این خنگ بازیاش به صد تا گرگ می ارزه شوهرم خیلی ساده و خجالتی هست همیشه میترسم یکی گولش بزنه ولی خداروشکر تاحالا موفق شدم کنترلش کنم 

کسی که شوهرش اولویته زندگیشه، البته برعکسشم باید صدق کنه

راستش من همیشه سلامت روحی و جسمی خودم اولیت اول هست هیچ وقت نمیزارم کسی بهم آسیب بزنه هر کسی باعث آسیب من بشه کنارش می‌زارم شوهرم دوست دارم ولی اولیت اولم نیس چون می‌دونم فرشته هم که باشه ممکنه یه روزی خدای نکرده ترکم کنه یا اتفاقی برایش بیوفته 

2706