2737
2734
عنوان

سنکوپ

106 بازدید | 10 پست

سلام دوستان،شما کسی اطرافمون دیدید که دختر جوان باشه و سنکوپ کنه؟بدون علت،یعنی چشم هاش سیاهی بره و مجبور بشه بشینه زمین،و چند دقیقه متوجه چیزی نشه؟

من هم چین چیزی شدم ،ولی علتشو پیدا نکردند،و بگم که قند خونم هم پایین نبوده،چون وقتی این حال بودم،قبلش،مواد قندی خورده بودم،لطفا اگر اطلاعاتی دارید بگیدممنونم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوردوز مثلا قرص اکس بخوری فعالیت نکنی سرش مشروب بخوری بخوابی مردی.مواد زیاد بکشی.یاناخالص.کلا سنکوب یعنی انقد ضربان قلب بالا میره که سکته نغزی قلبی همه چیز باهم میکنی یسره میشی اینیکه سیاهی بره چشات عادی یا کم خونی یا یه لحظه افت فشاری چیزیه همه هزاربار تجربش کردیم

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2728
اوردوز مثلا قرص اکس بخوری فعالیت نکنی سرش مشروب بخوری بخوابی مردی.مواد زیاد بکشی.یاناخالص.کلا سنکوب ...

فکنم فیلم زیاد میبینی؟ این چیزهایی که نوشتی شاید خودت استفاده میکنی ولی من اهلش نیستم،سالم زندگی کردم،من نگفتم داستان بسازی که،گفتم اگر کسی اطرافتون اینجوری شده بگید.

2738
فکنم فیلم زیاد میبینی؟ این چیزهایی که نوشتی شاید خودت استفاده میکنی ولی من اهلش نیستم،سالم زندگی کرد ...

واقعا انگاریزی زدی.من گفتم علت سنگکوب ایناست اخرشم گفتم این سیاهی رفتن چشم عاذی سواد خوندن هم نداری فقط میپری به ادم

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
واقعا انگاریزی زدی.من گفتم علت سنگکوب ایناست اخرشم گفتم این سیاهی رفتن چشم عاذی سواد خوندن هم نداری ...

ولی به نظر شما عینک بزن تا درست بخونی، چون من علتشو خودمم میتونم سرچ کنم گفتم اطراف کسی اگر اتفاق افتاده بگه،به سلامت