2737
2734
عنوان

جنسیت بچه دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 58 پست
امیدوارم خدا بهترینهارو برات رقم بزنه . دعا میکنم آرامش و دل خوش نصیبت بشه درنهایت هیچ کدوم برا آدم ...

انشالله ک سالم باشه و پسر. خبربده کاش برا منم اشتباه باشه. ولی دکتر گفت 99درصد پسره مگ ی درصد من اشتباه کرده باشم

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
انشالله ک سالم باشه و پسر. خبربده کاش برا منم اشتباه باشه. ولی دکتر گفت 99درصد پسره مگ ی درصد من اشت ...

اره شاید همون یه درصد دختر شد

یه تایپیک دیدم نفر درست مثل تو دکتر گفته بود نو ونه درصد پسره بعد یهو همون یه درصد درست دراومد و دختر شد

شاید خدا سوپرایزمون کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره شاید همون یه درصد دختر شد یه تایپیک دیدم نفر درست مثل تو دکتر گفته بود نو ونه درصد پسره بعد یهو ...

اره منم زیاد دیدم ازین تاپیکا... با اینک ب اون دکتر اعتماد داشتم ولی باز امید دارم 🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اره شاید همون یه درصد دختر شد یه تایپیک دیدم نفر درست مثل تو دکتر گفته بود نو ونه درصد پسره بعد یهو ...

ما اون ماهی ک باردارشدم دکتر ب شوهرم فلوکونازول داد گفت همسرتم بخوره

زدیم گوگل نوشته بود برا پسردارشدنم میخورن

ولی جدی نگرفتیم 

ینی من میگفتم بااین تنبلی من اگرم بشم دخترمیشه

ایکاش اونماهو جلوگيري میکردم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2728
اره منم زیاد دیدم ازین تاپیکا... با اینک ب اون دکتر اعتماد داشتم ولی باز امید دارم 🥺

ای خدا

امیدوارم اونی بشه که دوست داری. منم همش دنبال یه روزنه میگردم که بگن پسره ولی اگه دختر باشه که کاری ازم ساخته نیست

2740
من یه دختر دارم و الان باردارم تو ان تی گفت شبیه دختره و احتمالا دختر باشه ۱۶ هفته هم دکتر خودم گفت ...

اگه میخوای عکس سونو بفرست من تا حدودی از جنسیت سر در میارم

فقط 29 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
ما اون ماهی ک باردارشدم دکتر ب شوهرم فلوکونازول داد گفت همسرتم بخوره زدیم گوگل نوشته بود برا پسردار ...

منم تا حالا نخوردم   اینهمه تحقیق داشتم یادم نبود بخورم  مهمه؟‌   الان رفتن دکتر برا عفونت داده بهم   

شوهرم هم بخوره

؟

من دیگه دارم خل میشم اینقدر فکروخیال کردم

عزیزدلم

افکارت از طرف شیطانه

باهاش مبارزه کن

قرآن بخون، توسل کن، با خدا خرف بزن

بچه ات رو نذر خدا کن...

خدا خیر و صلاحمون رو میخواد

اون بچه بنده ی خداست، قطعا باید در این زمان به این دنیا میومده! شما هیچ‌کاره ای... اینقدر خودت رو اذیت نکن عزیزم

2706