2733
2734
عنوان

جنسیت بچه دوم

471 بازدید | 58 پست

خانوماسلام به همه من یه پسر دویال و یازده ماهه دارم یکی دیگه هم باردارم از قدیما دلم میخواست یه دختریه پسرداشته باشم ولی خدا نخواست و ده روزه فهمیدم دومی هم پسره البته سونوی ۱۶ هفته بودنمیدونم چقدردرست بود یا نه، من فقط دوباراقدام کردم وخداروشکر بی دردسر باردارشدم ولی بعداون دوبار اقدام مشکلی برامون پیش اومد وپشیمون شدم قرارشد اقدام بمونه برای بعدعید که متوجه شدم باردارم اولاش خوشحال بودم بعداسترس بهم غالب شد چندین بار مشاوره رفتم چون مشکلات دیگه ای هم داشتم توی زندکیم همه بهم استرس میدن، همش میگفتم آخه خدایا دومی رو چطور نگه دارم من درحق اولی ظلم کردم همش گریه میکردم با مشاوره رفتن اوضاع یه ذره برام آروم شد ولی شوهرم خیلی باهام بدرفتاری میکرد چون من توی باردا ی خیلی بی حال و بی حوصله شدم همش میگفت برو این بچه رو بنداز

دیگه هی خداروصدا میکردم میگفتم خدایا کمکم کن ته دلم هم دخترمیخواست که حداقل هم حسرت دختربه دلم نمونه هم چون خیلی پسراولومو دوست دارم میترسم یه پسردیگه داشته باشم نتونم بین شون تعادل برقرار کنم میترسم دومی رو بیششتردوست داشته باشمو پسر بزرگم اذیت بشه😔دیگه رفتم سونوی ۱۶ هفته وگفت پسره واقعا حالم گرفته شد دوباره برگشتم سرخونه ی اول میگم اگه قراربودپسر بشه چرا نموندم یه سال دیگه بیارم حداقل این یکی بزرگتر بشه آخه پسربزرگم تاخیرگفتارداره و میبرم گفتاردرمانی گفتن ۶ ماه حداقل طول میکشه منم که حامله م، یا مثلا میگم من یه دخترنداشته باشم براش موهاسو ببافم یا لباسای گل گلی بدوزم؟ میدونم حماقت کردم زود به فکر بچه ی دوم افتادم میدونم حماقت کردم رژیم تعیین جنسیت نگرفتم میدونم توی بدترین زمان ممکن برای زندگی م اقدام به بارداری کردم ،خیلی حالم بده ولی نمیخوام ناشکری کنم گاهی وقتا میگم کاش همون هفته های اول سقطش میکردم😔دارم خل میشم همسرمم یه سره سرکوفت میزنه میگه ناشکری ولی حتی قبل مشخص شدن جنسیت بچه هم من پشیمون بودم چون شوهرم واقعا از وقتی باردارشدم باهام بدرفتاری میکنه😔زایمان هم کنم کمکم نمیکنه، از طرفی شرایط آوردن سومی به امیددخترشدن رو ندارم😔دلم نمیخواداصلا سه تا بچه داشته باشم،کسی بوده مثه من باشه از باردارشدن پشیمون شده باشه یا جنسیت بچه رو دوست نداشته باشه؟ میشه بگید چقدرطول کشید تا کناراومدین؟ اینم بگم من عاشق اون بچه ای که نیومده هستم ولی این حسرت و فکر این که عجله کردم لحظه ای ولم نمیکنه😭😭

دو تا پسر دارم و از اول هم همینو میخواستم ، جنسیت یکسان رو خوشم میاد یک درصد هم دلم نخواست جنسیتی که ندارمو داشته باشم

سبزیجات آب پز می‌خورید برای سلامتی و طول عمر ؟ زنده بمونید که چی ؟ که هر روز علوفه ی بخارپز بخورید؟ 😅🤌👌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای انگار من این تاپیکو زدم😔😢😢😢

منم ی پسر دارم و دوبار سقط ک دختربودن... الانم نمیخاستمو باردارشدم ب امید اینک دخترباشه نگهش داشتمو ان تی گفت 99درصد پسره. هنوز امید دارم بعدن بگن اشتباهه... 

تنها آرزوم دخترداشتنه.... شما ان تی بهت جنسیتو گفتن؟ 

فقط 24 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پرستو رحمانزاده.تهران.کجایی اخه تو گمت کردم 
2731

مهم اینه سالم باشه و نمیدونم بچه ی اول چند سالشه ولی هرچی اختلاف سنی کمتر باشه بهتره ، دو تا برادر با هم بزرگ میشن و هم بازی هم هستن و با هم جوونی میکنن ، خیلی قشنگه که😍این حالات و  پشیمونی از بارداری هم احتمالا به خاطر بهم خوردن هورمون هاس،در این مورد مطالعه کن بدنتو بشناس دیگه کمتر اذیت میشی

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
من دیگه دارم خل میشم اینقدر فکروخیال کردم

من هم تو بارداری همینطور بود افسردگی و.... اما باور کن خدا بیست سال دیگه مارو می‌دونه میبینه ما نمی‌دونیم پس بهش ایمان داشته باش

2740
وای انگار من این تاپیکو زدم😔😢😢😢 منم ی پسر دارم و دوبار سقط ک دختربودن... الانم نمیخاستمو باردار ...

نه عزیزم توی ان تی گفت معلوم نیست ولی ۱۶ هفته کفت پسره این تست های خونگی که مثلا با زنجیر طلا هست رو هم میزنم هیچی نشون نمیده صورتمم داعون و پراز لک شده مادرم واسه همین میگه شاید اشتباه کرده و دختره

دو تا پسر دارم و از اول هم همینو میخواستم ، جنسیت یکسان رو خوشم میاد یک درصد هم دلم نخواست جنسیتی که ...

الان چندسالشونه؟ سختت نیس؟ اذیت نمیکنن؟ من خیلی از پسرداری و تربیتشون میترسم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وای انگار من این تاپیکو زدم😔😢😢😢 منم ی پسر دارم و دوبار سقط ک دختربودن... الانم نمیخاستمو باردار ...

من یه دختر دارم و الان باردارم تو ان تی گفت شبیه دختره و احتمالا دختر باشه ۱۶ هفته هم دکتر خودم گفت شبیه دختره 

همش دارم شب و روز دعا میکنم که خدایا کاش فقط شبیه دختر باشه ولی جنسیتش پسر باشه

شوهرم قسم خورد دیگه نمیزارم بچه بیاری . اون وقت من حسرت بخ دل خواهم مرد

من هم تو بارداری همینطور بود افسردگی و.... اما باور کن خدا بیست سال دیگه مارو می‌دونه میبینه ما نمی‌ ...

مادرمم همینو میگه ولی به خودم میگم آخه چرا پس این همه سال آرزوی دخترروداشتم

تازه اوایل بارداری م یه روز توی اوج اون مشکلاتی  که گفتم پیش اومد و من از بچه دارشدن پشیمون شدم خواب دیدم توی حرم امام رصا یه آقای رهگذر به من یه پیراهن دخترونه دادگفتم من که دختر ندارم گفت بردار مال دختر توئه

من دیگه دارم خل میشم اینقدر فکروخیال کردم

خیلی درکت میکنم... 

راه حلی داشتی بگو... 

من ب شوهرم گفتم بس ک تو گرمی خوردی کارخودتو کردی😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706