2733
2739

لاهمسذم همش دعوا دارم انگار دیوونم کرده اصلا از درون میجوشم توروخدا بگید چکار کنم آروم باشم 

خیلی با همسرم اختلاف دارم همسرم بددهنه و حرمت نگه نمی‌داره🥺🥺🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بگردمت🙂🌱♥️

فقط عصبانیش نکن ک حرمتا کمتر شکسته شه .

چند سالته ؟

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
2728
2740
ماهمه چی داریم اما انگار طلسم شدیم بخدا دیگه سمت هم کشیده نمیشیم ۳۰ سالمه

اول از همه اینکه سعیرکن یکم اسون بگیری هم به خودت هم همسرت .والا دنیا دو روزه میگذره میره ...♥️🌱

سعی کن کارایی که بدش میادو انجام ندی .دهن به دهن نزارین .اگ نیازه باهم صحبت کنین چن روزی به هم وقت بدین تا اروم شین .

من به این چیزا اعتقاد نداشتم ولی خودم جواب گرفتم در عین ناباوری ایت الکرسی بخون به نمک بریز چهار طرف خونتون یذره .

بحث و جدل کم میشه .

ارامش خودتو حفظ کن خانم هستی خانم تر باش...😍🌱ذره ذره معجزه میکنه .روی خودت کار کن تغییر کن تا همسرتم تغییر کنه .ببین بیشتر بحثاتون سر چیه راجبش فکر کن و دنبال حل کردن باش..

مطمعنم زندگیت رو به روال میره دلم روشنه بهتون حس میکنم خیلی دوست داره ولی چن وقته یکم بینتون فاصله شده که موقتیه .

حس واقعیمو گفتم ...

میرسم به نقطه ای ک خیلی منتظرشم .♥️۱۴۰۲،۱۱،۲۶ شروع تلاش برای بزرگترین هدفم 🙏ب امید خدا و تلاش خودم میسازم اینده ای رو ک سالهاست منتظرش بودم .سال جدید بهترین سال تو کل عمرمه ....
اول از همه اینکه سعیرکن یکم اسون بگیری هم به خودت هم همسرت .والا دنیا دو روزه میگذره میره ...♥️🌱 س ...

چقدررخوب حرف زدی مرسی ازت گلم 

الهی خوشبخترین باشی عزیزم همیشه 😘