2737
2734

هم نگاهشون هیزه هم به بهونه های مختلف می مالن بهم

ی پسره امروز برا بار اول دیدمش انقدر زود صمیمی شد گفت پیجت رو بده این وسطام کلی دست زد بهم 

پرستارم

همکارام آقا هستن

خیلی هم هیزن زل میزنن به هیکلم

میخوام برم به حراست بگم ولی میترسم برا خودم بد شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چند بار گوشیم رو گرفت دستش رو می مالید رو دستم

شایدتو حساس شدی پرستارا رو این چیزا حساس نیستن ک دستشون بهم بخوره و ....

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   

وااا

کدوم بیمارستانید که هیچکی توش پر نمیزنه و اینقدر سرتون خلوته و دوربین ندارید که همدیگه رو میمالید ؟؟؟؟؟

قابل توجه برخی کابران به ظاهر و باطن نامحترم :من وقتی نظر میدم مثل تو رو هوا حرف نمیزنم فکت موثق میارم .پس با من وارد کلکل نشو که جلو این همه کاربر ضایع نشی:)

تا الان کلی من بیمارستان رفتم ولی همچین چیزی رو که دارید می‌گید اصلاً ندیدم چقدر عجیب غریبه اینجایی که کار می‌کنی

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2706