2737
2734
عنوان

دهه ۸۰ ای داریم ک تاحالا ر... نداشته

| مشاهده متن کامل بحث + 1136 بازدید | 74 پست
ببخشید ولی یسریاتون فاز مستقلی و فلان میگیرین میره ادم تو تاپیکاتون نامه عاشقانه نوشتین با خودتون ت ...

خب اره منم قبلا رمان و سریال عاشقانه خیلی دنبال میکردم یا حتی شاید حسرت عشق بینشون رو میخوردم با اینکه واقعی نبود

ولی با پسرا وارد رابطه نمیشدم کلا. اگه میدیدم درخواست یا پیام دادن بلاک میکردم

نمیدونم فازم چی بود از رابطه پسر و دخترا خوشم میومد ولی یکی میخواست با خودم حرف بزنه بدم میومد🥲😂

همین الانشم بدم میاد

من تازه رفتم تو ۲۰ سال دلیل مهمش اینه که روحیاتم حساسه و آدم وابسته اییم دوس ندارم به کسی وابسته ...

رشتت چیه

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش بگو برو بچه تو هنوز دهنت بو شیر می ده اصلا برام قابل هضم نیست یه بچه ۱۴ سال برگرده بهم همچ ...

وایی الن کلا اوضاع خیته... ۱۵ سالگی دوستم ازدواج کرد با دوست پسرش حالا به خاطر شرایطی🤦🏻‍♀️کلا درسشو ول کرد چقدر به خاطرش غصه خوردم

الان بعد ۴ دیدمش گفت جدا شده الان دوباره نامزد داره

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...

من تا ۲۱ سالگی نداشتم دلیلشم تنفر از همه پسرا بوده ازشون چندشم میشد بعدش ی ماه با یکی ت رابطه بودم دیدم کلا حس و حال رابطه ندارم اومدم بیرون

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من حوصله بحث با احمق ندارم حجی  ، ی (ت خوبی) گوشه کیبوردم گذاشتم هروقت نفهم ب تورم خورد میزنم رو دکمه (ت خوبی)، ناگفته نماند در بعضی موارد انقدر آدم حسابشون نمیکنم ک یادم میره جواب بدم.  
2731
2738

من از اون دسته ادمام ک تا مستقل نشم نمیرم تو رابطه ولی اینکه رل نزدن خیلی خوبه و رل زدن بده رو عادی سازی نکنید 

خیالیا بایدد تجربه اش کنن خیلی از رابطه ها موفقن

عزیزان کاربری دست دونفره

اره ۲۰ سالمه 

دلیلشم اینه که وسیله ابزاری کسی نمیشم که منو برای سرگرمی بخواد و هر وقت دلش خواست بگه خدافظ و گند بزنه به روحیه من

به تاریخ عضویتم نگاه نکنید بنده از قدیمیای سایتم 😎 دیگه نام کاربری به ذهنم نرسید به شخصیت موردعلاقم تو هری پاتر پناه بردم 😂 قبول دارم پروفایل و نام کاربریم اصلا خانمانه نیست ولی به بزرگی خودتون ببخشید😂💕👻
میخواست بگی او ور دوز  نکنی ! میزاشتی  مهر اون یکی خشک بشه😒😅

اون موقع تو فاز بود خیلی 😭😂

عاشقشمممم

اخه عاشق سیگار تو ذستش بودی یا فوشای تو دهنش دختر😑😂

...هر چه آمد به سرم باز گویم «گـذرد»... وای از این عمر كه با میگذرد، میگذرد...
من از اون دسته ادمام ک تا مستقل نشم نمیرم تو رابطه ولی اینکه رل نزدن خیلی خوبه و رل زدن بده رو عادی ...

فعلا را داشتن عادی سازی شده خیلی محدودش مو فقن و مخالف ارزشها ست بنظرم اصلا نباید عادی بشه را زدن

فقط خدا
2706