2733
2739
عنوان

سندرم روده تحریک پذیر و مهاجرت

513 بازدید | 39 پست

اصلا باهم جور درنمیاد من نمیتونم با این دل درد شدید برای پیشرفتم مهاجرت کنم

خواهش میکنم هی بهم نگین سعی کن استرس نداشته باشی که دست خودم نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ ربطی داره ب مهاجرت؟

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر هدفمه حامله نیستم.تویی که داری این امضا رو میبینی...آره خود تو   یه لبخند گشاد بزن اینجوری  آفرین الاان خوشگل شدی   دیگه نشینی غصه بخوریا همه چی درست میشه...   
2731

عزیرم میشع درمورد این بیماری یکم بیشتر بگی 

منم پهلوم درد میکنه بعضی وقتا 

که نه کلیه هس نه رحم و تخمدان 

خیلی رفتم دکتر خوب نشدم 

وقتی درد میکنه شکمم باد میکنه نفخ ایجاد میشه مواقعی که زیاد سر پام یا مهمونی میرم اینطوری میشم 

درد هم داره واسه تو؟ همیشه همراه با درده؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."
چ ربطی داره ب مهاجرت؟

عزیزم من وقتی داعم دل درد دارم و تو هیچ جمعی نمیتونم بشینم و سر هیچ کلاسی نمیتونم بشینم چون شکمم صدا قاروقور میده.چطور میتونم برم خارج سر درسا و کلاسای سنگین بشینم

2740
عزیرم میشع درمورد این بیماری یکم بیشتر بگی  منم پهلوم درد میکنه بعضی وقتا  که نه کلیه هس ...

شکمت باد میکنه

گاز توش راه میره

غار و قور میکنه

دلت درد میگیره

از بوی غذا ها حالت بهم میخوره

نمیتونی هر غذایی رو بخوری

اسهال و یبوست داعم

همیشهههه عرق سرد میریزم

پس واسه تو حاد تره. چند وقته اینطوری هستی؟ 

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."
شکمت باد میکنه گاز توش راه میره غار و قور میکنه دلت درد میگیره از بوی غذا ها حالت بهم میخوره نم ...

هر روز ی قاشق دارچین و زنجبیل با آب جوش دم کن و بخور خوب میشی .قرار و بور شکم بیشتر از سردیه ،و غذای تند و ترشی و فست فود هم نخور ،

دختر زمستان ...kord

حالا شما کارات برای مهاجرت درست کن

درست بخون

اون مشکلت خود به خود حل میشه چون استرست کمتر میشه

برای موفقیت بهونه نیار و محکم باش و ادامه بده

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706