2733
2734

خیلی حرفا و زخم زبونا 

ولی یه جایی بخودم اومدم دیدم دنیا ارزش اینو نداره من دنیامو به دنیای کوچیک آدما گره بزنم برا همین همه رو بخشیدم و از قلبم بیرون کردم و عجیب آرامش و قوت قلب گرفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم تو دعواها بهم میگف منگل

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤
2731

شوهرم اوایل عقد بهم تهمت زد و گفت بریم‌توافقی جدا شیم اما من بی عرضه بخاطر یسری شرایط ک پیش اومد مجبور به برگشت شدم درحالیکه تا قدم اخر طلاق رو رفته بودم

نمیدونم کجایِ دنیا و با چه حالی هستی که اینو میخونی، اما یادت نره: غم همیشه انقد پر رنگ نمیمونه
مادرم فوت کرده بود بابام چون خیلی دوسش داشت تا 8 سال بعدش ازدواج نکرد همه فک میکردن تقصیرمنه من نمیز ...

خدابیامرزمادرتوعزیزم

دوستان درخواست دوستی هیشکی روقبول نمیکنم خواهشن درخواست ندین((کاربری دست دونفره))این جهان،جهان تغییرهست نه جهان تقدیر
2740
2706