2737
2734
عنوان

یه حس شیشمی بیاد لطفااااا

30 بازدید | 6 پست

من یه دستبند یادگاری طلا داشتم کادو تولدم بود خیلی خاطرس برام قفلش شل شده بود دیروز مهمونی بودم افتاده 

به نظرتون پیدا میشه؟ عمه م گفت میگرده خونه رو 

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!

یه بنده خدایی برا یه کاری اومد 

بعد اولش من بهش حسی نداشتم 

ولی  بعد از مدت ها (حدود ۲ ماه بعد) اومد من بهش حس پیدا کردم یعنی بهش علاقه پیدا کردم

ممکنه برام دعا گرفته باشه ( انشالله که همینطور باشه  )

میتونید راهنماییم کنید ؟  

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اونی که پیدا کرده دو دله گاهی میگه میدم گاهی میگه نه

😭 دعاکن پس بیاره

وقتی که همه دم از ناامید شدن میزنند،من امیدم را به خدایی گره میزنم که در اوج ناامیدی قلبم را سرشار از نور امید میکند.... خدایا من به غیر از تو که دارم مگر؟ ای پناهِ منه ترسیده...خدایا تو بساز تو بسازی قشنگه…!
2731
انشاالله

منم بگو لطفا امتحان فرارو چجوری میدم

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐

خواستم بگم دستبندم پیدا شد😍🥳