2733
2739
عنوان

غمگین ترین فیلمی که دیدممم🥲🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 295 بازدید | 45 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یدونه فیلم بود الان اسمش یادم نیست ولی وقتی پرسیدم گفتن اسمش آخرین بازمانده هستش

دختره با پسره دوست بود زامبی ها حمله کردن پسره تبدیل به زامبی شد دختره نشناختش پسره دست کشید رو صورتش دختره یادش اومد وقتی باهم تنها میشدن پسره دست میکشید رو صورت دختره آخرش اومدن پسره رو کشتن فکر کردن زامبیه خیلی گریه دار بود

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحمل کابوسی به نام زندگی .......                                                               اگه توی یه کشوری درآمدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ،،،، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغز خالیشون ......                                                       ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ،،،، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان ، اگه دوسمون داری           زیاد ناز نکن ......                                                                      💫 من یه اسفندی ام 🌨️ مغرور ، جذاب ، لجباز 💫
2731
راجب چیه 

فقط نگاه کن،  بدون سانسور

هر ادمی در دنیا با هر نژاد و دین و مذهبی باید این فیلمو ببینه

چطور ندیدی گلم؟ خیلی معروفه

هندیه ولی هیچکس تو دنیا نیست دیده باشه و تحت تاثیر قرار نگرفته باشه نگه قشنگه حتی مردها

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
2740
سینناییه؟قشنگه؟

اره سینماییه،فیلم قشنگیه ولی خیلی خیلی غمگینه راجب جنگه

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
اینم خیلیییییییییییییی پایانش بد بود

نام من 

اینم غمگین بود 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
اینم دیدم 

میگم درخت گردو انیمه ست یا واقعیه؟! 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
کجاش غمگینه طنز ومسخره بود

شوخی میکنی 😳

مسخره بود😐😑

اولین نفری هستی که نظرات ۲۰تا سایت و بالای ۱۰۰۰تا نظرات رو خوندم و همینطور تو نی نی سایت و اطرافیانم

گفته مسخره بود

تو عمق فیلم و لایه هاش رفتی؟ 

پس اصلا چیزی درک نکردی ازش

آنها که بلند فکرمیکنند هیچوقت کوتاه نمی آیند/هرگز با انسانهای احمق و نادان بحث نکنید متاسفانه بعضیها رو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت. مردم شهری که همه در آن میلنگند به کسی که راست راه میرود میخندند... انسان عادت دارد چیزی را که نمیفهمد مسخره کند.  به راهی که اکثر مردم میروند شک کن، چون بجای فکر کردن تقلید میکنند... از متمایز بودن نترس، انگشت نما بودن بهتر از  احمق بودن است.
2706