2733
2739

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ادکلن مون پاریس  باربری فور هر  مای وی وانیلی و پاستیلیه  اسکادا گرافیتی

مرسی♥️

شما یه سایت معتبر سراغ ندارید ادکلن اصل بفروشه؟

من افتادم توی یه چاهِ پنج متری و تو،،،یه طناب سه متری برام انداختی پایین....بگم نیستی، دروغ گفتم...بگم هستی، خیلی کمه):                                                         برایت نوشته بودم که از وضع موجود به ستوه آمده‌ام و در فکر نجات دادن خود هستم؛ زمان زیادی گذشت، اما حقیقت این است که مفهوم «نجات» حتی نزدیک هم نشد به این امپراطوری خاکستر و ویرانی.
2731

یه بنده خدایی برا یه کاری اومد 

بعد اولش من بهش حسی نداشتم 

ولی  بعد از مدت ها (حدود ۲ ماه بعد) اومد من بهش حس پیدا کردم 

ممکنه برام دعا گرفته باشه ( انشالله که همینطور باشه  )

میتونید راهنماییم کنید ؟  

⚘به حضرت زهرا(س) قَسَمِت میدم صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 
2738
خیلی خوشم نمیاد واسه همین معرفی نمیکنم انگاری که عطاری که فرمولاسیون اش رو طراحی کرده نت های عطر رو ...

خب عطر میوه ای گلی که خنک و شیرین باشه چی پیشنهاد میکنی؟ شیرینش خیلی نباشه

2706