2737
2739
عنوان

بعد آمپول hcg و نزدیکی

| مشاهده متن کامل بحث + 292 بازدید | 34 پست
ان شاالله هرچه زودتر هردو مامان بشیم    

ایشالا خدا کنه 😍😍😍♥️ شما چند ماه اقدامی ؟ من میترسم آزاد نشه ولی خیلیارو دیدم با همین آمپول یه دوره جواب بگیرن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایشالا خدا کنه 😍😍😍♥️ شما چند ماه اقدامی ؟ من میترسم آزاد نشه ولی خیلیارو دیدم با همین آمپول یه دو ...

من چهار ماهه ولی خب سنم بالاست ۳۵ سالمه، خودم هشت ساله که نخواستم و اشتباه کردم، آره ممکنه با همین آمپول بگیره ممکن هم هست که نه، چون تو همین سایت خیلی دیدم که نگرفته، جالبه که همین امروز یکی نوشته بود که چند بار آمپول زده و چند بار آی یو آی ، شیش بار آی وی اف کرده ولی آخر سر وقتی می‌خواسته برای آی وی اف هفتم بره همون ماه بصورت طبیعی باردار شده، واقعا خواست خدا هرچی باشه ما تسلیمیم، خدا برای همون بهترینها و آسونترینهارو بخواد

2738
چرا پشیمونید؟

دیر بچه دار شدن دیگه، همش گفتم درامدبالاتر بره، ماشین بهتر خونه بزرگتر، خونم حداقل دو اتاق خوابه باشه که سیسمونی بچینم،مامانم می‌گفت مگه یه بچه کوچک چقدر جا میخواد نزار سنت بالا بره،ولی من می‌گفتم حالا حالا ها وقت دارم، مخصوصا اینکه تو فامیل شوهر خیلی ها تو سن سی و پنج سالگی و سی و دو سالگی به بعد باردار شدن ، فکر میکردم همیشه وقت هست، می‌گفتم بزار عمل جراحی کنم ،گوشی فلان بخرم، مسافرت فلان برم، بچه خودش کلی هزینه رو دستمون میزارن من هنوز به آرزوهای خودم نرسیدم

الان درآمدمون خیلی بهتر شده ولی برای بچه دیر شده مخصوصا اینکه بقیه هم تحت فشار میزارن و حتی غریبه هارم دیگه میگن چرا بچه دار نمیشید، بدیش به اینه که دوتا نی نی تازه هم به خانواده اضافه شده و من خیلی دوست دارم که مثل مامان اونا ،حس مادری رو بچشم، ولی عین بچه ها فقط با نی نی هاشون بازی میکنم و اونا هم با ترحم نگاه میکنم چون فکر میکنن تو این هشت ساله بچه دار نشدیم نمی‌دونم کنه دیوونه نخواستم  ،شوهرمم مظلوم و تابع من

دیر بچه دار شدن دیگه، همش گفتم درامدبالاتر بره، ماشین بهتر خونه بزرگتر، خونم حداقل دو اتاق خوابه باش ...

عزیز دلم ایشالا این ماه جواب میگیری من خودم خیلی دارم مشغول میکنم و بیخیال باشم که بهش فکر نکنم استرس بگیرم 

عزیز دلم ایشالا این ماه جواب میگیری من خودم خیلی دارم مشغول میکنم و بیخیال باشم که بهش فکر نکنم استر ...

ممنونم عزیزم همینطور شما، حتما برات دعا میکنم شما هم منو فراموش نکن ، استرس رو از خودت حتما دور کن ، سعی کن بری سفر ، اصلا بهش فکر نکن، خداروشکر شرایطت خوبه ، ایشالا زودتر تاپیک مامان شدنتو بزنی

ازاد سازی عزیز دلم

میشه بپرسم چندتا زدی کِی به کِی؟

عوارض یا اذیتی داره برات؟؟؟

هزینش چقدره؟؟؟

تنبلی داشتی؟؟یا فولیکات کوچیک بود؟؟؟

تورخدا جواب بده

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.
2706