2733
2739

من دارم جدا میشم قبلا چت کرده بود با دوستش که اون ازش خواسته بود که خانمش ( کسی با همسرم در ارتباط بوده نمیدونم دوست دختر بوده یا نامزد) کاری انجام بده بعدشم پرسیده بود عروسیت کی هست همسرمم گفته ریدم ازش پرسیدم گفت نه چنین چیزی نبوده البته شوهرم یه دروغگوی حرفه ایه و مثل اب خوردن دروغ میگه حتی به جان مادرش قسم دروغ میخوره وقتی باهاش عقد کردم سه تیکه که برای شیر بها میدن خریداری شده بود و کاملا مشخص بود برای همون سال نیست و برای چند سال پیش از امکانات تلویزیون و اسمارت نبودنش معلوم بود هم اینکه سر طلا خیلییی کم خرید کردن برام سرمهریه که معقول بود چونه زدن برای عقد هیچکسی جز عمو بزرگش دعوت نشد و برای عروسی سی چهل نفر بیشتر مهمون نگفتن و توهیچ کدوم از مراسمات یلدا عیدی هیچکسی جز جاری و مادرشوهر و خواهرشوهرم نمیومد بگید چیکار کنم

فقط میدونم مردای  آشغال زیادن .

دیدم موردهایی که همسر داشتن .یعنی عروسی و.... گرفته بودن زندگی مشترک داشتن . طلاق گرفتن .

پسر و خانوادش  کتمان کردن .‌گفتن فقط چند ماه عقد بودن  و برای مهریه اومده بود دختره . 

خیلییی زیاد تحقیق کن سرت کلاه نره . 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه خودت رو کوچیک نکنه اگر داری جدا میشی دیگه پیگیر چیزی نباش سنگین و رنگین برو تا بفهمه کیو از دست داده 

خدایا هزاااااران بار شکرت خودت محافظمون باش اللهم صل علی محمد و آل محمد
2731
نه خودت رو کوچیک نکنه اگر داری جدا میشی دیگه پیگیر چیزی نباش سنگین و رنگین برو تا بفهمه کیو از دست د ...

اخه وارد مراحل طلاق نشدیم الان خیلی التماسم و میکنه میریم مشاوره 

عزیز فرض بکنیم همچین چیزی هم بوده جاری شما نمیاد زندگی خودشو خراب کنه روابطش رو با خانواده شوهرش بهم ...

فقط بگه چنین چیزی بوده بدون اینکه بگم اون گفته ازش میخوام بریم ثبت احوال سابقه ازدواجشو ببینم

2740
فقط بگه چنین چیزی بوده بدون اینکه بگم اون گفته ازش میخوام بریم ثبت احوال سابقه ازدواجشو ببینم

چرا باید به شما اعتماد کنه و همچین ریسکی انجام بده؟! 

حتی ممکنه به خانواده همسرت انتقال بده تا مطمئن نشدی چیزی نگو

از همون ثبت احوال پیگیر بشید اگه امکانش هست

مثلا قبلا زن داشته خب بعد چی الان تو زنشی به فرض برای از دست ندادنت بهت دروغ گفته الان می خوای جدا بشی ؟ فکر کن اینا همه توهم تو باشه بعد چی میشه ؟؟ فکر کنم گفته ریدم منظورش از ترس تو گفته 

منطقی رفتار کن