2733
2739
عنوان

تروخدا بیاید ، دندونپزشک تو سایت هست؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 968 بازدید | 125 پست
ولی خب هرچی پزشکی و دندون ی چیز دیگس سخته ها ولی خب علاقه ک داشته باشی عشق میکنی.. خدا کنه حسرت ب ...

فقط علاقه میتونه خوب باشه تو این راه

خرچند کشور مارو یجوری ساختن ک همه میخوان دکتر شن

همه هم علاقه دارن

قبلا چند دهه پیش همه میخواستن مهندس شن

دقیقا همین بلا سر پزشکی اومده متاسفانه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دندونپزشک عمومی ۳۰ ۴۰ تومن؟! من بدترین و ناشی ترین دندونپزشکی که میشناسم داره بالای ۱۰۰ میلیون در م ...

پزشک عمومی رو گفتم

اون دندون پزشکا مطب دارن ک بالای ۱۰۰ درامدشونه

2731
عزیزم این تو هستی که تعیین میکنی قبول شی یا نه  پس سوالت به کل غلطه

خب چیکار کنم؟ من یدونه تستم نمیتونم درست بزنم اصلا نمیدونم چیکار کنم از کجا شروع کنم امیدم به شرط معدل بود که شبه نهاییا رو دیدم فهمیدم از پس اونم نمیتونم بربیام

منطقه یک ینی چی

داوطلبا هرکدوم داخل یه شهر تحصیل کردن

اون شهر یا منطقه ۱ هست یا ۲ یا ۳

بزن داخل نت ببین شهرت کدوم منطقست

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2740
پزشکی آزاد تهران زدم و نیاوردم 

وای واقعا؟!

سال ۱۴۰۱ منطقه یکیا با ۲۰۰۰ حای پزشکی شهریه پردازم اورده بودن!

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
فقط علاقه میتونه خوب باشه تو این راه خرچند کشور مارو یجوری ساختن ک همه میخوان دکتر شن همه هم علاقه ...

من مهندسی هم دوست داشتم ولی بابام نزاشت هیچ رشته دیگه ای جز تجربی برم

بله  همه ظرفیتا به جز تعهدی هارو تو سراسر کشور زده بودم حتی دورترین نقاط  ولی خودم پزشکی ...

روزی چقد میخوندین چجوری میخوندین

سال اول قبول شدین یا موندی پشت کنکور؟

بله  همه ظرفیتا به جز تعهدی هارو تو سراسر کشور زده بودم حتی دورترین نقاط  ولی خودم پزشکی ...

خداروشکر😍

عزیزم من یه کم گیج شدم

الان گفتی پزشکی ازاد تهران نیاووردی

پس چی قبول شدی؟

شاید منظورت دندون ازاد تهران بود

2706