2737
2739
عنوان

پسرخالم داره می ترسونه منو

334 بازدید | 44 پست

۵ سالشه 

امروز گیر داده بود به من خیار نخور شروع کرده انقدر بدجور گریه کردند امده از موهام کشیده خالم دعوا کرده رفته چاقو اورده پرت کرده طرفم 

خالم می گه تو خونه هم همینه می ترسم دیوونه روانی شه سر یه موضوعی گریه می کنه می زنه تا صبح اصلا هرچقدر توضیح می دی اینکار شدنی نیست نمی شه گوش نمی کنه 

خالم می گه بعضی اوقات انقدر اذیت می کنه ناچارا می زنمش 

ولی بجای اینکه بعد کتک بشینه بعدتر گریه می کته و اشیا رو پرتاب می کنه و منو می زنه 

وضعیتش واقعا منو نگران کرد 

تک فرزندم هست به گوشی هم زیاد نگاه می کنه 

می دونید چیه اصلا حرف گوش کنی نه از پدر داره نع از مادر 

شوهرخالم با کلی سن حرف گوش کن بچه شده 

به نظرتون چیکار میشه کرد 

عادیه ؟ 

داشتین همچین بچه ای 

بله بچه‌ای که تربیت و مهار نشه طبیعیه این شکلی بشه!

اصول تربیتی والدین ایراد داشته. در این حالت بهتره از روانشناس مشورت بگیرن.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بله بچه‌ای که تربیت و مهار نشه طبیعیه این شکلی بشه! اصول تربیتی والدین ایراد داشته. در این حالت بهت ...

آره اصلا حرف مادرش رو گوش نمی کنه تو هر موردی واقعا من نگران شدم مشاور از کجا باید مراجعه کرد چه نوع مشاوری

خیلی لوسه

ببریدش روانشاس

متاسفانه یکی از دلیلای پر‌ رنگش تک فرزندیه

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
2740

بیش فعال هست

حتما مشاوره نیاز داره

چون تو مدرسه رفتنی هرروز مدرسه پدر و مادرش رو میخوان

الان ببره درمان کنه

پـروردگــارا !بر دلم آرامشی فرو ریز،کـه هـر آنچه مرابه درد می آورد را نادیده بگیرم 🤍
کتک درست حسابی نخورده وگرنه آدم میشد وقتی کتکش زدی اشیاء رو پرت کرد باز باید بزنیش تا آروم بشه😐😑

آخع تا کی کتک بالاخره روز ب روز بزرگتر میشهو  دیگ دردش نمیاد و قبحش میریزه و بدتر لجبازی میکنه باید طبق اصول و تحت نظر روانشناسان کودک تربتیتش کرد 

کتک درست حسابی نخورده وگرنه آدم میشد وقتی کتکش زدی اشیاء رو پرت کرد باز باید بزنیش تا آروم بشه😐😑

والا خالم الان پیش من زدش ولی بدتر کارشو تکرار می کرد و فوش می داد اصلا بدتر تکرار آخر شوهرخالم امده با زبون و مهربونی آرومش کرده

2706