2737
2734

تنها یا با بچتون رفته باشین کجا بشینم؟ مثلا همه میزها پر باشه یا کنار هر کدوم یکی دوتا صندلی خالی 

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻

یه بنده خدایی برا یه کاری اومد 

بعد اولش من بهش حسی نداشتم 

ولی  بعد از مدت ها (حدود ۲ ماه بعد) اومد من بهش حس پیدا کردم 

ممکنه برام دعا گرفته باشه ( انشالله که همینطور باشه  )

میتونید راهنماییم کنید ؟  

⚘صلوات برام بفرست به حاجتم برسم  اگه فرستادی  خدا حاجت روات کنه ⚘ اگه راهی واسه حاجت روایی داری و خودت امتحانش کردی حتما تو یکی از تاپیکام برام بنویس  دعات میکنم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه بنده خدایی برا یه کاری اومد  بعد اولش من بهش حسی نداشتم  ولی  بعد از مدت ها (حدو ...

کارت خیلی زشته 

درونم یه دختر بچه ای هست که همه چیزو با بغض قبول کرده.....دخترم از خدا میخوام تا همیشه من و تو کنار هم باشیم نه من بدون تو نه تو بدون من الهی آمین ❤🌱💚عزیزامو سپردم به خودت خداجونم❤🌻
2728

هرجا که شد 

زیاد برام اهمیتی نداره

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
پیش کسی که آشناتر باشم باهاش یا تنها

نیست آشنا نه منظورم اینه مثلا کنار هر میز آدمای آشنا هم نشستن من کجا برم

2740
برو سر ی میز جداگونه .بالاخره که صاحب مجلس شمارو میشناسه .خودشون میان تعارف میکنن که پیش بقیه بشینید ...

اگر اون لحظه نیومد چی

من یه بار همه جا پر بود دیر هم رفته بودم همه هم غریبه چون عروسی دوست شوهرم بود، نشستم رو یه صندلی خالی ،مهم نبود که بقیه آشنا و فامیلن، ولی یه بار که زود رفتم سعی کردم تو میز خالی بشینم چون راحت تر بود تنهایی

خب اولش یه کنار میشینم بعد یکم با جو آشنا شم احتمالا جابه جاشم یا تاآخر همون جا میشینم

کنار منظورتون کجاست مثلا میرین کنار ی آدم غریبه بعد جا بجا میشین؟

2706