2733
2734

مشکلم چیه کسی میتونه کمکم کنه؟ مثلا با ی نفر حرف میزدم تو چت ی کلمه خیلی عادی بم گف من بم برخورد نشستم گریه کردم حالا اون چیز بدی نگفته ها سری ناراحت میشم از حرفا

ولی حالا مامان بزرگم فوت شده اصن برام مهم نیس داییم فوت شد من با خودم میگفتم خو ک چ گریه میکنن ک چی 

من روانیم ایا؟  بخاطر حرف ناراحت میشم از مردن عزیزام و اعضای خانوادم ناراحت نمیشم 

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾

من سنم کم بود اینطور بودم 

چند سالته؟

اینو گزارش بزن لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10305710/%d8%a8%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%be%d8%b3%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%af%d9%81%d8%b4-%da%86%db%8c%d9%87

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خود خواهی شدید داری

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2728
من سنم کم بود اینطور بودم  چند سالته؟ اینو گزارش بزن لطفا https://www.ninisite.com/discus ...

۱۸

باشه عزیزم 

وزن فعلی ۴۸ وزن هدف ۵۸ 🤍:) ?? DO NOT TRUST ANYONE OKAY-                       برای منی ک حوصله ی روتم ندارم دو رویی نکن(:🐾
2738
منم همینم ! سر کوچک ترین حرفی  حالم  بد میشه  و یه  حس غم شدید تو وجودم &nb ...

بنظرت چرا اینجوری هستیم؟🥲

احتمالا مادربزرگ یا دایی شما رابطه خیلی خوبی باهاتون نداشتن و خاطرات خوبی باهاشون نداشتید و برعکس به اون فردی که پیام داده بود بهتون احساس نزدیکی میکردید چون خیلی روتون تاثیر گذاشته. برای من اینطور بوده البته. 

بر ما گذشت هرچه نباید میگذشت باقی عمر هرچه باد آباد. #سیب_زمینی_آبپز سابق 😒 تایپک های 1401/10/20 به بعد مال منن. قبلیاش مال یکی دیگست. 💔😐
۱۸ باشه عزیزم 

منم تو این سن و کمتر همینطور بودم 

تو ۱۸سالگی پدربزرگم فوت شد عین خیالم نبود الان ناراحتم بخاطرش خیلی زیاد

یا تو ۱۴سالگی عموم فوت شد ناراحت نشدم الان خیلی دلتنگشم براش فاتحه میفرسم و با تایپش همین الان گریم گرفته

تو این سنت طبیعیه

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه

اونی که مرد راحت شد اونی هم که گریه می‌کنه دلش بودن اون فرد رو میخواد

شما فقط دلت تنگ نمیشه همین

اگه از زجرکش شدن کسی خوشحال بشی میشه گفت سادیسم داری 

مردن چیز بدی نیست

منم وقتی پدربزرگم فوت کرد بخاطر راحت شدن خودش از دردایی که میکشید خوشحال شدم از طرفی هم دلم براش تنگ میشد

🔴🔴 کاربر آقا 🔴🔴