2733
2739

بچه ها چند روز پیش ، یکی به حسابم ۵ میلیون واریز کرد که براش ارز بخرم..

بعد که براش خریدم دوباره پریروز ۵ میلیون دیگه ریخت ، گفت برای دوستمم بخر..

حس کردن کلاهبرداریه و اینا ، گفتم نه نمیگیرم شماره کارت بده پولتو پس میدم.

بعد دیدم پیامکش اومده که ۵ میلیون واریز شده، اما تو کارتم نیومده بود چیزی...

یکم بعد دیدم پیامی نیومد اما تو کارتم ۳ خورده ای اینا اومد...

خلاصه شماره کارت دختررو گرفتم ، بقیه پولشو زدم . حالا امروز میبینم کل حسابم کللللش خالی شده....

چیکار باید کنم؟ 

چجوری با داشتن فقط یه شماره کارت ازم حسابمو خالی کرده؟

چجوری به فتا بگم؟

عزیزم اصلا معطل نکن همین الان برو پلیس فتا شکایت بنویس

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
کجا شکایت کنم؟ کجا برم الان؟ نمیفهمم باید چیکار کنم...

عزیزم چرا انقدر معطل میکنی؟ سرچ کن ادرس اداره پلیس فتا شهرتون رو میاره سریع برو اونجا بگو چیشده خودشون راهنماییت میکنن چجوری شکایت بنویسی 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
شماره ای چیزی ازشون نداری؟؟

عزیزم شماره چیه حضوری برو تو گوگل سرچ کن بزای شهرتون میاره

2740
حضوری نمیتونم برم..

چرا عزیزم؟

خب تو سایت شکایت کنین ولی من تجربه سایتش رو نداشتم فکر نمیکنم رسیدگی کنن