2737
2739
عنوان

یعنی من یه سیمونی خریدم فقط دارم گریه میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1967 بازدید | 99 پست

گریه نکن نی‌نی ت غصه میخوره😔😔😔😔

با شوهرت جر و بحث نکن.هرچی خانوادت خریدن دستشون درد نکنه.مردشور این رسوم مضخرف رو ببره ک جز دردسر نیس

❤با تو بدرود ای مسافر،هجرت تو بی خطر باد،پر طپش باشه دلی که خون به رگهای تنم داد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زبون نداری دیگه 

وگرنه میگفتی به بابام خودم گفتم نگیر مرحله به مرحله بگبر که دمده نشه الان هرچی بگیرم دوروز دیگه از مد میفته قرار براینه هرزمان من یه جنسی رو پسند کردم اونو بابام بخره نخواستم هجولانه تصمیم بگیرم

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
2731

شوهرت ماشلا چقد کم توقع منم موقع بارداریم دستو بال پدرم خالی بود فقط وسیله درشت خریدن برا بچم که خب بازم ۳۰ تومن شد ولی لباس و اسباب بازیو و اینا اصلا نذاشتم بگیرن تمام خودم خریدم

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740

همه به کنار عمت چرا اینقد عجیب غریب و پررو !!!

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ما هم این رسم خریدن سیسمونی رو داریم ولی فقط لباس های بچه و ساک و یه بسته پوشک و یه‌ سری لوازم کاربردی که حدود 3، 4 ملیون میشه ، ولی آخه مگه خونه تون کمد نداره، یا اون بچه تا بعد از 8 ماهگی به غیر از جقجقه چه اسباب بازی میخواد. 

بنده خدا خانوادت 10 ملیون خرج کردن کجا دستشون تنگه  این زیاده خواهی که میگه 10 تومان کمه

انقدری که ترقوه ؛ رگ ؛ ته ریش ؛ سینه ؛ باسن ؛             چال لپ ؛ گودی کمر ؛                                               و بقیه پستی بلندی های بدنمون طرفدار داره،            عقاید و اخلاق و خط فکریمون طرفدار نداره!                  توعصر حاضر حتما باید یه چیزیت زده باشه بیرون       یارفته باشه تو                                                        تاشایسته بشی 

دست پدرت درد نکنه هر کی بیشتر از این میخواد خودش بره بخره بگو بابام جهیزیمو داده قرار نیست برای بچه شما بابای من هزینه کنه واقعاً مسخره تر از رسمای ایرانیا نیست همه خرجا هم گردن خانواده عروسه 

خدایا محرمی نیست که مرهم بنهد بر دل من  جز تو ای دوست که خود محرم اسرار منی
2706