2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی بزار دیگههه کنجکاومون کردی

واسه خوشبختیمون ی صلوات مهمونم کنید 💚کاربری سوممه به لطف نی نی یار جونا😁مربی آینده باشگاه بدنسازی 💪.  قلب من به عشق پرسپولیسم میتپد❤️#تا ابد قرمزززز💪❤️
2728
ولی خدایی حیف کرده خودشو🥺 اسی من از اینجا عذرخواهی میکنم ازت  قصدم توهین نبود  اخه بی ...

من الان رفتم تاپیک قبلشو خوندم حق داری والا بی لیاقتن خانواده شوهرش واقعا حیف اسی😠

تو نی نی سایت پشماتون تو یه جلسه تضمینی میریزه 🙄بدون درد😮بدون بازگشت 😲بدون هزینه های گزاف😳
ته دلم خالی نمیشه دیگه برام مهم نیس.تاپیک قبلمو بخون میفهمی

حق داری الان ناراحتی بهت بی احترامی شده ولی خودت از این به بعد احترام خودت را نگه دار. بنظرم دیگه نرو خونه اشون‌

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی
2740

خیلی قشنگییی اسی ب حرف دیگران گوش نده فیلترم نداری ناز هستی از شوهرتم خیلی سرترییییییی 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   

یکی از یکی خرتر و نفهم تر 

دختر بشین فکراتو خوب بکن 

یه کار برای خودت دست و پا کن کم کم خودتو از این جو حال بهم زن خلاص کن 

یه ذره احترام نمیذارن بهت چه شوهرت چه دخترت چه پدر مادرش 

تنهایی شرف داره به همچین زندگی ای 

2706