2733
2734
عنوان

چرا خدا نشسته و تماشا مئکنه شوهرم چه حرفای بدی بهم میزنه

| مشاهده متن کامل بحث + 801 بازدید | 73 پست
انقد به افکار دیگران راجع به خودت فکر نکن. درسته قشنگه ولی میدونستی یه جور بیماریه؟ اینکه همش میخوای ...

خانوادم خیلی مشکل دارن بخدا دلم نمیاد که یه لحظه بخاطر من بخوان ناراحت باشن دبگه تو این شرایطشون 

پدرم مریضه 

مادرم خودش بار داداشام رو دوششه خیلی سخته برام که به پدرم زنگ بزنم بگم چه حرفایی بهم میزنه 

و اینم بگم اگر بفهمن این با من چیکار میکنه و چه حرفایی میزنه نمیذارن یه لحظه باهاش زندگی کنم ولی دلم نمیاد

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خانوادم خیلی مشکل دارن بخدا دلم نمیاد که یه لحظه بخاطر من بخوان ناراحت باشن دبگه تو این شرایطشون&nbs ...

شما اشتباهت اینه هم خیلی میخوای برای بعد طلاق به خانوادت تکیه کنی هم اینکه هنوز وابستگیت به شوهرت رو از دست ندادی،آدم تا سردسرد نشه از شوهرش خودشو نجات نمیده... شما مهرطلب و وابسته ای

دلم نمیاد دل خانوادم خون بشه  جون فکر میکنن من مشکلی ندارم  آخ برای دل بدبخت خودم که دار ...

نکن بابا

با زندگی خودت اینکارو نکن

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
زنگ بزن به بابات فقط ننه باباشو هم صدا بزن هم زمان بیان ببینن چه گوهی بزرگ کردن آبرو چیه مگه تو ای ...

اگه بیان هزارتا حرف میزنه که خودمو مقصر کنه 

مثلا میگه تو پدر و مادرو از چشم انداختی گوه تو سر خودت و خانوادت وقتی بهش گفتن حمایتت نمیکنیم اومد نشست گریه کرد من گفتم بیخیال من طلاهامو میدم تو خودتو ناراحت نکن حالا یادش رفت نمک نشناس 

میگه تو نمیذاری برم پیششون بخدا بجان داداشام اگر من یکبار فقط یکبار بهش گفته باشم نرو خونتون(خونشون طبقه پایینمونه)

میگه تو تفرقه میندازی بخدا اگه من چیز یگفته باشم اصلا من جرئت نمیکنم چیزی بگم وگرنه همینجوری با همین حرفا به قول خودش ذلیلم میکنه این حرفایی که بهم گفت اولین بارش نبود هزارمین باره ازش میشنومشون 

شما اشتباهت اینه هم خیلی میخوای برای بعد طلاق به خانوادت تکیه کنی هم اینکه هنوز وابستگیت به شوهرت رو ...

اصلا بهش وابسته نیستم 

میگم نه باهام میخوابه نه باهام بیدار میشه کلا وقتی من خوابم اون بیداره وقتیم بیدارم بازم بیداره تو بالکن داره کارای چرت و پرت میکنه الان یه عکس از اتاق خونم بدم میگین چجوری تحملش میکنی  نه باهام جایی میاد اکثرا همه جا تنهام ۱۴ روز کلا خونه نیست سره کار 

۱۴ روزی که هست هم اینجوری خون به دلم‌میکنه یه روز خوش ندارم 

از هفته اول بعد ازدواجم فهمیدم چه غلطی کردم و اگر شرایطشو داشتم همون موقع جدا میشدم 

2738
اگه بیان هزارتا حرف میزنه که خودمو مقصر کنه  مثلا میگه تو پدر و مادرو از چشم انداختی گوه تو سر ...

خانوادت که دخترشونو میشناسن مطمئن باش می‌فهمن کی دروغ وکی راست میگه 

من نظرم اینه تو تنهایی از پسش برنمیای بهتره عمر وجوانیت رو هدر نکنی یا درستش کن یا تمومش لااقل به پدرومادر خودش بگو اگه دیدی درست نشد به پدرت حتمااااااا بگو

اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
خانوادت که دخترشونو میشناسن مطمئن باش می‌فهمن کی دروغ وکی راست میگه  من نظرم اینه تو تنهایی از ...

خیلی دلم میخواد به پدرم بگم خیلی الان نیاز دارم به حمایتش ولی میدونم هم مریضه هم داداشام اذیتش میکنن اینروزا اونا نسل جدیدن و هزار دغدغه و واقعا دلم نمیخواد تو این شرایط درگیر منم بشه 

خودش اصلا اوضاع جسمیش خوب نیست 

وقتی هر چی میاد دهنش میگه چرااااا دهن به دهنش میزاری.    باور کن این راهش نیست. خودتو داغو ...

واقعا ظهر چیزی نگفتم 

فقط گفتم تو پولو گذاشتی تو حساب و نشستی تو خونه خواستم یکم به خودش بیاد چون قسم خوردم دیگه بهش نگم ماشین بخر یا این خوبه یا هرچی خواستم اینجوری بهش گوشزد کنم که بیخیال نباشه 

آخه یه هفته مرخصی گرفت و نرفت سرکار که مثلا ماشین بخره الان ۳ روز از یه هفته گذشت و هیچ کاری نکرده 

بیشعور از شب تا صبح صبح تا شب بیداره مثلا امروز ساعت ۷ عصر خوابید یعنی از دیروز بیدار بود تا امروز و هیچ کاریم نمیکنه فقط خونه رو میریزه بهم احمق