2737
2739
پرستارم. درکل راضیم، همسرم زیاد دوس نداره میگ نرو

به به عالی انشالله موفق باشید اگه دوس داشتین بقیه سوالامم جواب بدین ممنون میشم. همسرتون هم انشالله باهاش کنار میاد و درک میکنه که شغلتون رو دوس دارید🤍🌸

مراقب قلب همدیگه باشیم🫀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به به عالی انشالله موفق باشید اگه دوس داشتین بقیه سوالامم جواب بدین ممنون میشم. همسرتون هم انشالله ب ...

فروشنده لباسم حقوقم ۵میلیون ۶۰۰ اهواز هستم راضیم ولی خوب چاره چیست میگذرونیم

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹
منم پرستارم. تازه طرحم شروع شده. سخته ولی من دوس دارم. حقوقم هم خداروشکر بد نیست. 

به به چقدر پرستار مهربون این اطراف هست موفق باشید انشالله🤩🌸اگه دوس داشتین بقیه سوالامم جواب بدین

مراقب قلب همدیگه باشیم🫀
اگه میخوای پیشرفت کنی هیچی اززندگیت برادیگران تعریف نکن چون توچشم مردم میفتی وقتی هم بیفتی خدابه داد ...

دقیقا اما اینجا همه ناشناسیم شدنیه یجورایی 😘وگرنه واقعا نباید از خوشیات حتی برای نزدیک تریناتم بگی ممکنه ناخودآگاه حسادت کنن و کلا خوب نیس🌸

مراقب قلب همدیگه باشیم🫀
2740
فروشنده لباسم حقوقم ۵میلیون ۶۰۰ اهواز هستم راضیم ولی خوب چاره چیست میگذرونیم

انشالله روز به روز پیشرفت کنید و رضایتتون هم تساعدی بیشتر بشه و حال دلتون خوب باشه🌷🌸

مراقب قلب همدیگه باشیم🫀
انشالله روز به روز پیشرفت کنید و رضایتتون هم تساعدی بیشتر بشه و حال دلتون خوب باشه🌷🌸

والا بااین بحرانی ک راه انداختن درگیری داخلی سرحجاب درگیری کشورا والا ادم مگه میتونه پیشرفت کنه باید فقط نراقب خود باشه یه وقت حجاب بانان بهش حمله نکنن راهی بیمارستان بشه🤐

عکس پروفایل خودمم خدا افریننده ناممکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات هست برناممکن ها میگرید🤗اسمم سحر بچه همدانم 😁باقد۱۴۰ بهم میگن فسقلی😍😹