2733
2734
عنوان

خانوما بنظرتون اینکار من گناهه.؟

189 بازدید | 19 پست

همسرم ماهی هر ماه پولی رو برای خودم واریز میکنه .همه خرجای خونه هم با خودشه فقط وقتی من میرم ارایشکاه یا مهمونی و عروسی که طرف خانواده من باشه هیچ هزینه ای نمیده منم تصمیم گرفتم هر از گاهیی که کارتشو میده برم وسایل بخرم برا خونه مبلغی رو همیشه برا خودم بردارم بنطرتون کارم گناهه یا نه؟

من یه شب مردم صب پاشدم صبونمو خوردمورفتم پی زندگیم...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

گناه ک هست چون خبر نداره

ولی وقتی نمیده بکش بره بنظرم

این تاپیکو گزارش بزنید بچه ها لطفا

https://www.ninisite.com/discussion/topic/10305710/%d8%a8%d9%86%d8%b8%d8%b1%d8%aa%d9%88%d9%86-%d8%a7%db%8c%d9%86-%d9%be%d8%b3%d8%b1%d9%87-%d9%87%d8%af%d9%81%d8%b4-%da%86%db%8c%d9%87

جواب ریپلای نمیدم مگر اینکه مودبانه و منطقی باشه🙂.      👧 یه دختر ۲۳ساله ک عاشق کتاب خوندن📖،موسیقی گوش کردن🎧و عکاسیه📸///💖🌱عاشق خدامم خیلی مراقبمه
2738

اگر زندگی سالمی‌دارید نکن

ولی اگر ترس خیانت داری یا فکر میکنی بعدا ممکنه اختلافی پیش بیاد که نیاز به استقلال داشته باشی اول به فکر خودت باش

زنی برای تمام فصول برگرفته از شخصیت سر توماس مور ملقب به  مردی برای تمام فصول است انسان اصیل کسی است که آرمانی را برگزیده و  نه، از سر تعبد یا اقتدار کسی یا تقلید از کسی دست از این آرمان نمی شوید.یعنی هیچ تهدید یا تطمیع، هیچ جاذبه یا دافعه اجتماعی و بیرونی او را از نیل به آرمان‌هایش باز نمیدارد. 
2706