2733
2739

خانما داداش من یک سال هست ازدواج کرده. خانواده ما کم جمعیته و اونم طبقه بالا ما زندگی میکنه. و از همه جوانب راحته و هر مس سرش ب کار خودشه. اما اصلا با زندگیش سر لج داره همش ب امر مادر و خانوادشه جوری ک اک بگه سرم درد میکنه خانوادش تا چن روز میگن غذا درست نکن خونه رو مرتب نکن و شوهر داری نکن. چن بار برادر ما ب ما پناه آورده و مماشعت میکردیم و هم ب خودش هم برا خانمش غذا میفرستادیم و تو بعضی مسایل ب ناحق از خانمش طرف داری میکردیم اینم بگم خانمش جوری با خانواده خودش خوبه و صحبت و بکو بخند اما ما رو اصلا حساب نمیکنه و باهامون صمیمی نیست و بارها گفتیم دوس داری خونه جدا گفت نه مک خونم چشه...خیلی مادرش دخالت میکنه. دیروز با داداشم مهمان ما بودن داداشم یه سوال ازش پرسید با اخم جواب داد و بهش گفت فلان چیز رو برام بیار ک گفت مگ من نوکر تو هستم دیگ بحثشون بالا گرفت و داداشم شروع کرد و گفت ک اخلاقت رو درست کن بسه دیگ اختیار از خودت نداری و دست از لجبازیات بردر و فلان

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

عزیزم اون استاد داره و استادش یادش میده مطمان باش هیچ وقت درست نمیشه تا وقتی که برادرت جدی جدی برخورد کنه و زنش تازه بفهمه چه خبره

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2740

آدم دهن بین رونمیشه درستش کرد،متاسفانه این خانم قبل از رسیدن به بلوغ عقلی ازدواج کرده واختیارخودشونداره هنوز

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
این بنده خدا ها که دخالت نکردن برادرش ناراحته از این قضیه و کمک خواستن 

خب برادرش بچه ننه هست دیگه گلم.کدوم مرد بالغی میاد به مادرش و خواهرش میگه زنم خونه رو درست مرتب نمیکنه یا روابطش با پدر مادرش چجوریه؟

عزیزم اون استاد داره و استادش یادش میده مطمان باش هیچ وقت درست نمیشه تا وقتی که برادرت جدی جدی برخور ...

اصلا هر چه مادرش بکه ب خوب بد کار نداره اجراش میکنه داماد ستیز هستن انگار... مادرم خسته شد ما خانوادمون اصلا اهل بحث نیسیم و گفت خونه رو ازش میگیرم می ندازمش بیرون تا یکم سختی بکشه و وقت آزاد برا این مسائل نداشته باشه. کار مادرم درسته 

2706