2737
2734

خانما داداش من یک سال هست ازدواج کرده. خانواده ما کم جمعیته و اونم طبقه بالا ما زندگی میکنه. و از همه جوانب راحته و هر مس سرش ب کار خودشه. اما اصلا با زندگیش سر لج داره همش ب امر مادر و خانوادشه جوری ک اک بگه سرم درد میکنه خانوادش تا چن روز میگن غذا درست نکن خونه رو مرتب نکن و شوهر داری نکن. چن بار برادر ما ب ما پناه آورده و مماشعت میکردیم و هم ب خودش هم برا خانمش غذا میفرستادیم و تو بعضی مسایل ب ناحق از خانمش طرف داری میکردیم اینم بگم خانمش جوری با خانواده خودش خوبه و صحبت و بکو بخند اما ما رو اصلا حساب نمیکنه و باهامون صمیمی نیست و بارها گفتیم دوس داری خونه جدا گفت نه مک خونم چشه...خیلی مادرش دخالت میکنه. دیروز با داداشم مهمان ما بودن داداشم یه سوال ازش پرسید با اخم جواب داد و بهش گفت فلان چیز رو برام بیار ک گفت مگ من نوکر تو هستم دیگ بحثشون بالا گرفت و داداشم شروع کرد و گفت ک اخلاقت رو درست کن بسه دیگ اختیار از خودت نداری و دست از لجبازیات بردر و فلان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم اون استاد داره و استادش یادش میده مطمان باش هیچ وقت درست نمیشه تا وقتی که برادرت جدی جدی برخورد کنه و زنش تازه بفهمه چه خبره

فقط 18 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2740

آدم دهن بین رونمیشه درستش کرد،متاسفانه این خانم قبل از رسیدن به بلوغ عقلی ازدواج کرده واختیارخودشونداره هنوز

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..
این بنده خدا ها که دخالت نکردن برادرش ناراحته از این قضیه و کمک خواستن 

خب برادرش بچه ننه هست دیگه گلم.کدوم مرد بالغی میاد به مادرش و خواهرش میگه زنم خونه رو درست مرتب نمیکنه یا روابطش با پدر مادرش چجوریه؟

عزیزم اون استاد داره و استادش یادش میده مطمان باش هیچ وقت درست نمیشه تا وقتی که برادرت جدی جدی برخور ...

اصلا هر چه مادرش بکه ب خوب بد کار نداره اجراش میکنه داماد ستیز هستن انگار... مادرم خسته شد ما خانوادمون اصلا اهل بحث نیسیم و گفت خونه رو ازش میگیرم می ندازمش بیرون تا یکم سختی بکشه و وقت آزاد برا این مسائل نداشته باشه. کار مادرم درسته 

2706