2733
2734
عنوان

دنبالچه ام درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 120 بازدید | 25 پست
فقط درد دارم برآمدگی نیست کیست مویی چطوریه

چیز خطرناکی نیست درد زیادی داره بعد یه مدت ورم میکنه ممکنه عفونی باشه دردش سرسام اوره ولی وقتی اون برآمدگی تخلیه بشه درد نداری با یک جلسه لیزر بدون درد و خونریزی ام حل میشه

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

موقع نشستن درد نداری؟ میتونی صاف  و روبه سقف بخوابی ؟ بده یه نفر نگاه کنه سوراخ ریزی اونجا وجود ...

اره درد دارم رو ب سقف میخوابم یکم درد میگیره تا وقتی چند دقیقه بگذره خوب میشه الان خودم نگاه میکنم ببینم مشخص میشه 😂💔

موقع نشستن درد نداری؟ میتونی صاف  و روبه سقف بخوابی ؟ بده یه نفر نگاه کنه سوراخ ریزی اونجا وجود ...

حس میکنم ی برآمدگی ریزی بود ک خیلی هم مشخص نمیشد نکنه کیست مویی باشه با دست حسش نمیکنم

2731
چیز خطرناکی نیست درد زیادی داره بعد یه مدت ورم میکنه ممکنه عفونی باشه دردش سرسام اوره ولی وقتی اون ب ...

پس مجبورم برم دکتر مشکل اینه اکثرا جراح عمومی ها مرد هستن شهر ما اصلا دکتر جراح عمومی زن نیست🥹

اره درد دارم رو ب سقف میخوابم یکم درد میگیره تا وقتی چند دقیقه بگذره خوب میشه الان خودم نگاه میکنم ب ...

خداروشکر زیاد شدید نیست 

پشت گوش ننداز اگه کیست ام باشه الان خیلی کوچیکه 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡
2740