2733
2739

درباره بچه دار شدنه

درباره اقدام

یه سوالی مغزمو داره میخوره

از دکترم پرسیدم حوابمو داد ولی دوس دارم از خانمایی ک تجربه دارن ینی بچه دارن بپرسم دقیق بدونم

من هنوز اقدام درست حسابی نکردم و فکر میکنم با این اوضاعی ک هست بچم نشه یا خیلی دیر بشه😭😭😭😭

چحوری بگم از کی بپرسم😭ما.ی.ع مرد چقدر باید باشه چند قطره؟؟؟؟ببخشید پرسیدم تروخدا فقط یه نفر جواب بده تاپیکو میبندم توزوخدا گزارش نزنید😭

مودبانه مخالفتتو اعلام کن جنگ نداریم اختلاف نظر داریم فقط‌.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتی یه قطره هم باشه ممکنه حامله بشی..

و اینکه حرکتش دراومدنش شتابش چحدری باید باشه من میترسم اصلا نرسه😭😭قسمتون میدم به جون عزیزاتون میدونم بحث زشتیه گزارش نزنید ناراحت نشید بخدا زود میبندم فقط جوابمو بدید اگر ممکنه براتون

2740

ربطی به حجم مایع نداره بستگی به تعداد اسپرم،مورفولوژی و کیفیت اسپرم داره یعنی حتی یه قطره اسپرم سالم ممکنه باردارت کنه 

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سلام من که اصلا نفهمیدم سوالت چیه دوباره دقیق بپرس تا راهنمایی کنیم

میگه مایع منی چقد باید باشه تا حامله شه

کشش ندارم خوب بودنمو اثبات کنم ترجیح میدم برن تجربه کنن و برگردن 😏(تیکه های خاص)
سلام من که اصلا نفهمیدم سوالت چیه دوباره دقیق بپرس تا راهنمایی کنیم

چند قطره باید باشه مایع؟و اینکه شتاب بیرون اومدنش چجوری باید باشه؟؟؟

و اینکه حرکتش دراومدنش شتابش چحدری باید باشه من میترسم اصلا نرسه😭😭قسمتون میدم به جون عزیزاتون میدو ...

ببین به گرفتنه ..به اینکه مایع منی حاوی اسپرم باشه ..شتابش اینارو نمیدونم

2706