2733
2739

بعضیا واقعا منتظرن یه چیزی بگی بهت حمله کنن قضاوتت کنن

دیگه واقعا نی نی سایت مثل قبل نیست و همه جور ادمی پیدا میشه

چندسال قبل خیلی جو خوب و صمیمی بود🥲

الان تا تاپیک میزنی یکی میاد توهین میکنه  یکی میگه دروغ میگی  یکی قضاوت میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون کلی بچه زیر 18 سال ریخته اینجا که هیچی از زندگی نمیفهمن فقط میان کامنت میذارن طلاق و فلان

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2728

واقعا اونای که تاپیک قبلم قضاوت کردن و نمیبخشم

من کاملا توضیح دادم که خاستگارم بهم نزدیکه و رابطه صمیمی بینمون هست و  جدیدا هر روز میبینمش تو محل کار پدرم

هر رابطه ی صمیمیی دوست پسر دوست دختر به حساب میاد؟؟

شما با فامیلاتون  صمیمی نیستین صحبت نمیکنین؟؟

واقعا من اگر چشمم به پول و خونه هاش بود جواب مثبت میدادم وقتی میدونمم دوسم داره

بعدا من مستقیم که قرار نبود بگم کلید بده

خودش چند روز قبل پیشنهاد داد که کلید اضافی میدم و این مدت که رفت و امدت زیاده دستت باشه  و اونجا بمون 

و کلا هرچی بوده رو فراموش کن

خیلیا گفتن مگه اون شهر هتل نداره

من ممکنه بخوام ۱ماه اونجا بمونم چطور  هتل ۱ماه هتل بمونم!!

کاش یاد بگیریم دل نشکنیم

فقط بزرگتر ها خوبن :/

نه فقط بزرگترا خوب نیستن ولی بچه 13/14 ساله واقعا چرا باید در مورد مسائل زناشویی نظر بده من واقعا حس بدی میگیرم ازشون خیلی بد راهنمایی میکنن 😑

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2738
چون کلی بچه زیر 18 سال ریخته اینجا که هیچی از زندگی نمیفهمن فقط میان کامنت میذارن طلاق و فلان

بعضیاشکن از تاپیکاشون هزار تا رفتار زشت و غیراخلاقی  میبینی بعد میان نصیحتت میکنن💔🚶🏻‍♀️

کاش مشخص بود هرکس چند سالشه اونوقت می‌شد راجع به نظرات قضاوت کرد  ولی خب کلا فضای مجازی مسموم ...

دقیقااا

امروز تو اینستا یه عروس نچرال دیدم که نسبت به پسره چهره خوبی نداشت طفلی 

کل اکسپلورم این دختره بود😔 همهههه مسخره میکردن

فضای مجازی خیلی مزخرف شده🤦🏻‍♀️

دقیقااا امروز تو اینستا یه عروس نچرال دیدم که نسبت به پسره چهره خوبی نداشت طفلی  کل اکسپلورم ...

خیلی زیاد 

متاسفانه خیلی هامون هم وابسته همین فضا شدیم 

من به شخصه خیلی زود حوصلم سر میره 

وای واقعا اینجوری شده. من خودم هم انتقاد میکنم اما بعضیا خیلی بی ادبانه و گستاخانه کامنت میزارن. جوری که میگی الان میخورنت

بزن باران به نام هرچه خوبیست /به زیر آوار گاه پایکوبیست /مزارع تشنه جویباران پر از سنگ /بزن باران که وقت لای روبیست /
2706