2733
2739
عنوان

شعر دوستان🌱🤍بفرمائید داخل..🦋

| مشاهده متن کامل بحث + 1222 بازدید | 200 پست
فدات عزیزم،اون سالها خیلی از شعرهام تو هفته نامه انجمن چاپ می شد، متاسفانه یه سری مسایل باعث شد از ش ...

آخی عزیزم💔🥲

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رها نمی شویم از هم  وقتی که هر خاطره  حلقه ی زنجیری ست در اسارت حلقه ی دیگر  شع ...

عالی✨️🥲🌿

"من از امروز شروع به تغییر میکنم" ✨️🌱 ^۱۴۰۳/۱/۱۲^ تغییر مثبت🌿🤍 رو به جلو...🏃‍♀️ دیگه بی انگیزه و ناامید نیستم نسبت به زندگیم 🙂 شاید یه روزایی حالم خیلی بد بود، اما یاد گرفتم که:✨️🌱 زندگی همیشه قرار نیست ایده ال باشه... قرار نیست همیشه بخندی همیشه کارای مثبت کنی همیشه فکرت و رها کنی... یه جاهایی هم زندگی سختی داره غم و غصه داره ناراحتی داره گریه داره! که وجود همه اینا لازمه زندگیه! نباید ناامید شد✨️🫂🤍 شروع دوباره 🏃‍♀️🤍🌿 خودش یه برد محسوب میشه🌱 خودت حال خودتو خوب کن و با کارای کوچیک توی خودت انگیزه ایجاد کن. حذف ادمهای سمی از زندگیت🦋 اولین قدم برای خوب کردن حالته...

شده دلتنگ کسی باشی و یادت نکند؟

تا سحر لنگ کسی باشی و یادت نکند؟

همه شب مرغ غزل خوان خیالش بشوی،

چو شباهنگ کسی باشی و یادت نکند!

خیره  در ساعت پیر تن دیوار شوی...

دیده آونگ کسی باشی و یادت نکند؟

شده جز کوک لبش زخمه به سازت نزنی؟

نت آهنگ کسی باشی و یادت نکند؟

شده حجارِ دلِ سنگی شیرین بشوی...

تیشه بر سنگ کسی باشی و یادت نکند؟

شب بخیر غارتگر شب‌های بی‌مهتاب من

منتی بر دل گذار امشب بیا در خواب من