2737
2734

یه نفر کافیه ، بعد که رفتید دادگاه میگید توافقیه و جلسات مشاوره ده جلسه اجباریه

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر توافقی نباشد . چطوریه گلم میشه بگیدلطفا

همینجوری 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2740
تو سایت والا من همه مراحلو  میرم ولی وقتی میزنه مشاوره رو انتخاب کنید اصلا هیچی نمیاره فقط صفحه ...

برنامه گوگلتو عوض کن اگه مرور گره از کروم اقدام کنید

فقط اگه برای خودت میخوای باید بگم بیشتر فکر کن  راه سختی رو درپیش داری باید خیلی قوی باشی

❤💕🌱،[ من‌ذاالذي‌يقف‌ضدّك إذا‌کان‌الله‌معك؟🧡☁️]•وقتی خداوند‌ با توست چه کسی میتواند مقابلت ‌بایستد!❤🌱
برنامه گوگلتو عوض کن اگه مرور گره از کروم اقدام کنید فقط اگه برای خودت میخوای باید بگم بیشتر فکر کن ...

قراره توافقی جدا شیم ۷ ماهه عقدیم  ولی هیچ جوره دوسش ندارم اصلا به دلمم نمیشینه میترسم عروسی کنم بدتر شه وضعم

قراره توافقی جدا شیم ۷ ماهه عقدیم  ولی هیچ جوره دوسش ندارم اصلا به دلمم نمیشینه میترسم عروسی کن ...

اگه دوسش نداری که خب اره

❤💕🌱،[ من‌ذاالذي‌يقف‌ضدّك إذا‌کان‌الله‌معك؟🧡☁️]•وقتی خداوند‌ با توست چه کسی میتواند مقابلت ‌بایستد!❤🌱
برنامه گوگلتو عوض کن اگه مرور گره از کروم اقدام کنید فقط اگه برای خودت میخوای باید بگم بیشتر فکر کن ...

ولی به من گفتن دفتر قضایی هم میتونم برم درخواست بدم ارع؟

ولی به من گفتن دفتر قضایی هم میتونم برم درخواست بدم ارع؟

نمیدونم من از سایت تصمیم اقدام کردم

2706