2737
2739
عنوان

من و نامز دكترم

| مشاهده متن کامل بحث + 6891 بازدید | 230 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اولا فرهنگ ایرانی فرهنگ ایرانی نکن امثال تو هستن که فرهنگ مارو زیر سوال میبرن اونم با این همه ادعا ...

امثال تو چي كه همرو قضاوت  ميكنن  از بازيگرا گرفته تا تحصيل كرده ها تا مردم عادي ؟ 

2731
دست بزنید برای جمعه🤣🤣🤣🤣خخخخخ

شنبه مگر نبود /؟

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
اينم از فرهنگ ايراني  يه كشور عقب مونده هستيم حق دارن مسخرمون كنن

بخاطر شماهاست دیگه وقتی مردم ممالک دیگه رابرا ثبت اختراع میکنن امثالی مس شما هنوز روانشناسی و پزشکی وازدواج رو یه دستاورد میبینه

کشورمون عقب مونده نیست امثال تو عقب موندن🤣والا تو جای مسخره کردن داری ن کشور😂

بچه بابام نيستن اگر همتونو از رو نبرم تا صبح هم حرف بزنيد ادامه ميدم لجبازي ام كه حد نداره تسليمتون ميكنم 

2740
بچه بابام نيستن اگر همتونو از رو نبرم تا صبح هم حرف بزنيد ادامه ميدم لجبازي ام كه حد نداره تسليمتون ...

جنگ جنگ تا پیروزی خخخخخخخ

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 

ببند دهنتو هزار تا تاپیک چرند و دروغ زدی، خانما با متانت و سادگی اومدن راهنماییت کردن، دره دهنتو نمیبندی فقط هی غلط غلوط تند تند تایپ میکنی مشخصه ایرانی هم نیستی از هشتکی که زدی

حالا ببین تو چی هستی که بقیه همینایی که میگی تو رو مسخره میکنن

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2706