2737
2734
عنوان

من و نامز دكترم

6891 بازدید | 230 پست

خودم دانشجوام اونم متخصص مطب داره يشالله منم ادامه بدم قصدم اينه بزنم مطب و پيشرفت كنم. ؟ بنظرتون ده سال تفاوت سني مشكل ايجاد ميكنه ؟ اليته توي چهه هامون معلوم نيست اون بيبي فيسه منم بيشتر ميزنه تو رفتار هم من خيلي سنگين و باورم اصلا هل رفيف بازي و لجبازي و بچه بازي نيستم ميدونن همه پخته هستم ولي سنم كمه اونم كه كلا متين و باور بنظرتون ١٠ سال بده ؟ البته بگم تو چهرمون اصلا نعلوم نيست انگار ٤ ساله بيايد همه نظر بديد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما ۱۱ سال تفاوت سنی داریم و خوبیم باهم مشکلی هم نداریم

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2731
خب عکس بده

یه راست رفتی سر اصل مطلب 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔

خب شما باید ببینید افکارتون و همچنین عقایدتون چقدر به هم شبیه هست 

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 

عالیه

۱۰ سال که خوبه

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...
2740
الان دیگ دیره به این چیزا فکر کنی باید قبل ازدواج و نامزدی به فکر فاصله سنی بودی نه الان 

بودم عزيزم بهترين مردي هست كه تو عموم ديدم خدارو شكر. فقط يه نظر سنجي كردم كه اونم مهم نيست 

چرا اینقدر تاپیک میزنی در موردش😐

من حس میکنم استارتر دوست داره زن دکتر متخصص بشه

یعنی تاپیکاشون اینو میگه

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
2706