2733
2739

خیلی مذهبیه مثلا نماز جمعه میره و مداحی میکنه تهران درس میخونه من اصالتا اهوازی هستم من خودم محجبم و مقید به نماز و روزه خواستم بدونم تبریزی ها رسمی برای ازدواج دارن پسرشون اخلاق خوبی با همسر دارن ؟زن دوست و اهل توجه به همسر هستن؟ تک پسر هست و پدر و‌مادرش همین یه پسر رو دارن

پسرای نسل جدیدشون آره خوبن

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی جدیدی ها زیادی تعصبی و سخت گیر نیستن؟؟

والا اون بستگی. به اعتقاداتشون داره. من منظورم بحث زن دوستی و زن داری شون بود

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

سلام

بهتره با همشهری یا هم قومیت خودتون وصلت کنید

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2740

سلام عزیزم 

باید ببینی فرهنگشون به شما میخوره یانه 

مثلاً ما با ترک ها وصلت نمی‌کنیم چون خیلی تفاوت فرهنگی داریم .

ببین این روحیه باهات سازگار هست که جلوتر به زبان ترکی حرف بزنن و متوجه نشی 

من دوست تبریزی دارم بسیار با سلیقه هستن .

منتهی خب فرهنگ ما اینجوریه دیگه 

خودت باید شناخت پیدا کنی

و خدایی که بشدت کافیست❤️

همه جا خوب و بد داره اما تا وقتی ب تفاهم نرسیدین قبول نکن من خودم سنندجیم و با تبریزی ازدواج کردم ۹ساله هنوووووز باهم مشکل داریم اخلاقای خاصی دارن الکی گیر میدن اینوبپوش اونونپوش.درحالی ک خودشون هرکاری دلشون بخواد میکنن.

تاکید میکنم همه جا خوب و بد داره   

شوهرمن اخلاقش گند گند.تمام.و کل خانوادشون مصرف کنندن

فقط 35 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
درخواست دوستی ممنووووووووع .درخواست دوستی نمیپذیرمممممممم 
تک پسر بکش بیرون ازشون خواهشا باید کارای ننه باباش بکنی نمیزارن خونه دور ازشون اجاره کنی فرهنگ ترک ...

خب پدر و مادرش آدمای خوبین خواهرش ازدواج کرده باز هم از من کارمیکشن؟ یکم کمک اشکالی نداره ولی دیگه خیلی اذیتم کنند

ما هر چقدر هم بگیم بهتره وصلت نکنین

شما اخر سر وصلت میکنی

خودم تبریزی ام

تفاوت فرهنگی زیاده اذیت میشین 

اگه ازدواج کردین سعی کن فاصله رو رعایت کنی...زیاد باهاشون صمیمی نشو...زیاد نرو خونشون...دوس دارن امار بگیرن و سر در بیارن از همه چیز

احتمال دخالت هم زیاده

البته اگه بدر مادرش تحصیل کرده باشن این مورد خیلی کمتر میشه

اگه افکار سنتی دارن کارت مشکله

خوب خوب ...بعد مدت ها برگشتم سایت...این بار با هدف متفاوت...یه زن نسبتا خسته  ولی شاکی از روزگار که چالش های زندگی کلی تغییرش داده و قوی ترش کرده...تصمیم گرفتم کنکور تجربی شرکت کنم و به ارزوم برسم...نه صرفا به خاطر مزیت های مالیش ...چون روح تشنه مو سیراب میکنه...این جا میخوام از روزمرگی هام بگم...درد دل کنم ...حرفای دلمو که هیچ جا نمیتونم بزنم بگم...برسه روزی که تاپیک موفقیت تو کنکورمو بزنم ...بگو انشالله
2706