2737
2739

دوستان کسی از ذکر استغفار یا نماز استغفار تاثیری دیده ؟ 

می‌دونم ذکر های خدا بی تاثیر نیست

ولی یکم دلگرمی میخوام 

ممنون میشم اگه تجربه ای دارید 

دریغ نکنید از گفتنش 🙏❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من یه گروه توی تل گرام عضوم واسه استغفار خواستی لینکشو بدم چندتا کانال هم دارن قشنگ همه چیو توضیح داده

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
2738
ممنون میشم برام بفرستید ❤️🙏

@toubeh_esteghfar114

این کانالشونه توی بیوی کانال لینک گروه هم هست

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
خیلی ممنون ❤️

ان شاء الله حاجتروا 🙏

دور اونی که قرمز کشیدم برو از اونجا اولین ویس ها رو گوش بده قشنگ توضیح داده چطوری استغفار بگی و چه تعداد