2733
2739
عنوان

بیاید بگید این آقا خوبه؟+عکسسسسس ❌️❌️📸📸📸

| مشاهده متن کامل بحث + 2940 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه کراشه😂🥲

پسری ک کراشه واسه همه دخترا کراشه 

و خود پسره هم میدونه

و هیچوقت با یه کراش ازدواج نکنید و حتی دل نبندین زندگیتون تباه میشه چون خیلی بهش ابراز علاقه میشه و اصلا برای نگه داشتنتون کاری نمیکنه و تویی ک بایدد همیشه ناز بکشی و با کمترین ناز از طرف تو ول میکنه میره

نه عزیزم

خب نظرمو عوض میکنم خوبه قیافش

زندگی هنوز هم پره از بوی لیمو و سیب و سیر فقط باید بوییدش.عاشق کتاب مخصوصا کتاب های قانون جذب و... خوشحال میشم بهم معرفی کنید و اگه نتیجه ای داشتین بهم بگین. دوست دارم صبح تا شب وسایل قدیمی رو جمع کنم و کنار خودم تلنبار کنم. هیچی تو این دنیا منو به اندازه غروب بارونی زمستون خوشحال نمیکنه.بنده از کاه کوه میسازم.درصدد عوض کردن اسم هستم پیشنهادی دارین؟میشنوم گلی...اشک من دم مشکمه لطفا با من یکی دعوا نکنید.. اگه حرفی زدم که با علایق شما مغایرت داشت از همین تریبون معذرت میخوام..اگه از سردشت خبری دارین لطفا بهم بگین."اگر ما کردها امیدوار نبودیم خیلی زودتر از بین رفته بودیم." خیلی حرف زدم دیگه میرممم
2731
خوشم نیومد زیاد یجوریه 

نظرتون محترمه

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
پسری ک کراشه واسه همه دخترا کراشه  و خود پسره هم میدونه و هیچوقت با یه کراش ازدواج نکنید و حت ...

پس اگه کسی باشون ازدواج نکنه تا اخر عمر مجرید میمونن .مگه ممکنه چون طرف خشکله هیچوقت ازدواج نکنه

کاربری دست دونفره .پنج روز در هفته دسته منه ک تاپیک میزنم و دو روز در هفته دست ی  کاربر دیگه .صاحب اصلی این اکانت منم و اون کاربر هیچ تاپیکی نمیزنه و از بس تعلیق شده دیگه شماره نداشت برا همین بهش اکانتو دادم  و با کاربری من هست اون دو روز .اینم برا اینکه انقد میپرسن گفتم 😍❤.
2740

کو

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
خوبه که  با اینکه من بور ندوس ولی ایشون اوکیه  شغلشو بگو چیه  واقعا چه شغلی میتونه ...

مرسی بابت نظر عزیزم❤️اره کاربرا کلا از هیچ چهره ای خوششون نمیاد خوشگل باشه میگن مرد باید زشت باشع .زشت باشه میگن چقدر بد سلیقه ای البته همه نه اینجا آدم حسابی هم زیاده 😍❤️شغلشون کارخونه دارن

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم ارایشی داشتین ریپ بزنین😁پروفایل عکس خودم و دوستامه😀🌱مو بلونده منم🤩کیمیا نیستم اسم کاربریم میا هست چون تنها چیزیه که اون لحظه به ذهنم رسید و گذاشتم رو کاربریم پس لطفا هی نپرسید اسمت کیمیاس😂
2706