2733
2739

لنتی خیلییی خوبه🥲💔😂چطور اینو باید طور کنم🥲😑این اولین و اخرین باریه ک میبینمش چون اومدیم خونه ی یه اشنای دور و پسره نوه شوننه🥺🥺هققققق 

دخترااااااا زاویه فک داره قیافش جذاببببب لننتییییییییییی خیلی نازه🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲خدایااااااااااا میخامششششششششششش

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

مخ بزن تا هستین

ت‍‌ت‍‌ل‍‌و میگه: در عالم هستی ، من وجود ندارد !! ما تنها ما می‌شناسیم...     خلاااص👑       سُکوت گاد تَرین لِوِل پُختگیه/گࢪگ.بآش.نزآࢪ.نسلت_بسۅزه💯📿                 #آࢪزۅ.باش.نہ_خاطࢪه👩‍🦯                  میگن علم بهتر است یا ثروت ولی کتابو مُفتی نِمیدن بِخونی؛)! 🤣💸🙃                                   یا مثل یه شاه راه برو یاجوری راه برو که برات مهم نیست شاه کیه با الاغ بحث نمیکنن ..سوارش میشن 🤙😹ه‍‌زارت‍‌‌ا روی‍‌‌ا ک‍‌ش‍‌‌ت‍‌‌ه م‍‌ی‍‌‌ش‍‌‌ه ت‍‌ا ی‍‌‌اد ب‍‌گ‍‌‌ی‍‌‌ری زن‍‌دگ‍‌ی روی‍‌ای‍‌ی ن‍‌ی‍‌‌س‍‌‌ت🦅 بم‍‌ن‍‌چ‍‌ھ رو ی‍‌اد ب‍‌گ‍‌ی‍‌ر ت‍‌ا ب‍‌ت‍‌وچ‍‌ھ رو ن‍‌ش‍‌ن‍‌وی   نبر صدا تو بالا برام لاتی پُر نشه .فاز عوض کن که منم از اون کانال درام. ایزی ایزی تامام تامام😏          گـ‌اهـے بـ‌ایـב باخـ‌ت تـ‌ا بُرב
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

منم رو مراقب امتحان کامپیوترم کراش زدم🥹🦋

🦋نون_بربریییی@ملوسکتونم‍@هیییی_زندگی‍@ممد_نمکی‍ @sadaf_jan‍ @hlma79‍ @نسیم75هستم‍ @دختر_قهوه_فروش‍@آب_آلبالو‍@شما قشنگ ترین دوستای من هستید،خواستم بگم که عاشقتونم😍تو غیر ممکن ترین رویای منی🥀.....تو غمگین ترین غم پنهان دلمی❌️❌️آقایان محترم لطفا احترام خودتون رو نگه دارین❌️درخواست دوستی پذیرفته نمی شود❌️همچنین حق شرکت در تاپیک بنده رو ندارید❌️ریپلای و لایک هم نکنید❌️ 
2740
اروم باش😂

😂😂😂

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
مخ بزن تا هستین

چطور😑😂