2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی

550 بازدید | 31 پست

سوال:سلام خانوما تو بارداری قبلیم  دکتر سپرد سه سانت که شدم بستری شدم تا ده ساعت بعد شدم ده سانت کامل خودش اومد کیسه ابو زد بچه به دنیا اومد الان میگه صبر کن ۶ سانت شدی برو بستری شو کیسه ابو بزنن آنی به دنیا میاد خب چجوری وقتی ۶ سانت بازه کله بچه بیرون میاد ؟؟؟من هنگ کردم  پس تا ده سانت چقدر زمان میبره من سر زایمان اولم کلا درد نداشتم تا کیسه ابو پاره کرد کلا نیم ساعته به دنیا اومد مییترسم تا از ۶ برسه دخ ۱۰ وک ساعت طول بکشه پدر من دربیاد

زایمان با زایمان فرق می‌کنه اگه سر بچه راحت بیاد تو لگن سریع فول میشی

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
چطور بیاد سربع

ماه آخر بین نیم تا یک ساعت پیاده روی آروم ولی مستمر داشته باشید 

روزای آخر سعی کنید روده تون قشنگ تخلیه بشه و یبوست نشید به هیچ وجه.

چون روده بزرگ پر باشه نمیذاره سر بچه بیاد تو لگن

هفته آخر هم هر روز سوره انشقاق و قدر بخونید

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
نه بابا ولی دهانه رحمم بازه ۲ سانت

اره بچه دوم ۲ سانت بازه ، کلا ۶ و ۷ سانت کیسه آبو میزنن و فوری تا نیم ساعت فول میشه نگران نباش

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
2706