2733
2734
عنوان

دلم میخواد همه عمر تنها باشم

143 بازدید | 19 پست

مخصوصا اینکه از همه آدم های که میشناسم دور باشم خودم باسم و خودم کسی نباشه تو کارم دخالت کنه راحت خودم باشه به نظر شما میشه ؟ کسی اطرافتون بوده ؟ خودم درآمد دارم بعدها ببیشترم میشه ولی میترسم تنها دوام نیارم ولی الان آرزومه تنها باشم 🥺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اقتصای سن هست.

تنها هم باشی بعد یه مدت دلت هوای ادما رو میکنه.

حامی سفت وسخت محیط زیست🌱خواهش میکنم طبیعت رو تمیز نگه دارین و زباله توی خیابان نریزید.کشورهای اروپایی به همین دلیل تمیزن.چون مردمشون رعایت میکنن.🥰....خدایااا ازت خواهش میکنم کمکم کن،نمازهام هرگز قضا نشه و پوشیده باشم.مثل مروارید داخل صدف.♥️🥺
2738
خب فعلا تلاستو بکن چهار سال دیگ ببین بازم میخوای تنها شی بعد برو🫠

از وقتی یادم میاد دلم میخواد تنها باشم با اینکه تو یه خانواده پرجمعیتم بعدش رفتم خوابگاه بین جمعیت واقعا خسته شدم

خیلی خوبه  دقیقا تنها باشی فضولی نباشه پیشت رها شی آزاد شی 

اره بابا زیاد هست

دریغ است ایران که ویران شود کنام پلنگان و شیران شود .                                                                       نژاد پرست نیستم ولی از ورود بیش از اندازه افغانی ها اعتراض دارم چند سال بعد اینجا همش میشه افغانی زبانمون میشه فارسی دری اسما میشه افغانی .... باور کنید

خیلی سخته جواب

چون این حس را بیشتر افراد دارند که میخوان مستقل باشند.

ولی گاهی این تنهایی ها منجر به اتفاق هایی میشه که نباید بیفته.

اگر شخصیتتون طوری باشه که اعتماد دیگران را به دست آورده باشید راحت تر میتونید مستقل بشید.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
2706