2733
2739

۱۰ روز از موعودم گذشته و دیروز تست دادم مثبت شد 

منم برای پس فردا وقت رنگ‌مو گرفتم موندم برم نرم ؟؟؟ وضع موهامم افتضاح ۶ ماهه دست نزدم گفتم نزدیک عروسی رنگ‌میکنم خودشم دکلره و رنگساژ اینا…..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نرو بابا سه ماه اول خیلی حساسه

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731

از دکتر بپرس نهایتش موهاتو تمام دکلره نکن از روی کلاه دکلره کن و رنگساژ رو در آخر روی کل مو بزن و ده دقیقه بعد بشورش اوکی میشه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
2740

خب رنگ نکن عزیزم 

من دوماه دیگه عروسیمه تاحالا رنگ نکردم

برای عروسیمم نمیخوام موهامو رنگ کنم 

حیف مو هات نیس 

بگو برات اسپری رنگ مو بزنن روز عروسی

مرسی که هستی بهترین همسر دنیا 

ازدکترت بپرس حتماابنجایکی میگه اره یکی میگه نه الان زنگ بزن بپرس

وزن اولیه۱۰۶☠️بعدزایمان۹۶🤨بارژیم۸۳😉الان۸۲🫠هدف اول۷۹.۹😍هدف دوم۷۷😍😍هدف سوم۷۵😍😍😍هدف آخر۶۸کیلوگرم🤩🤩فعلا۷۷وخورده ای🥲یکم دیگه این امضاموعوض میکنم.........گفته بودم یکم دیگه امضاموعوض میکنم وزن۱۴بهمن۱۴۰۲ ۷۵کیلو😍😍😍😍😍پیش بسوی ۶۸کیلو🤭😘😘😍😍😍😍
به نظر بچت مهم تره یا رنگ موهات؟ نهایت اینه که با موی طبیعی شنیون میکنی که امسال هم مد شده رنگ مو طب ...

میدونی من قبلا رنگ کردم الانم ک ۶ ماه دست نزدم ریشش دراومدخ ی قسمت مشکی ی قسمت قهوه ای ی قسمت زرد..

2706